1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ankara'daki Kuaför Önerileri

'Gelin Saçı' forumunda htugce tarafından 3 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. htugce

htugce İnci Üye+

Kızlar Mayıs Ayında Ankara da düğünüm var ve kuaföre arıyorum. Magic touch hakkında bilgisi olan var mı? Fiyatlar ne durumda?

sevim bunu beğendi.
  2. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Canım öncelikle hayırlı olsun ;) Ben nişan, düğün günü ve düğün sonrası fotoğraf çekimlerimi hep Magic Touch'da yaptırdım. Kesinlikle çok güvenirim Ferhat ve İsmail'e ;) Gelin başı için oraya gidebilirsin. Makyaj'ı da istediğim gibi yaptılar. Yanılmıyorsam geçen yıl saç+makyaj+prova+manikür=600 civarıydı, ama yalan olmasın o dönem her şeyle uğraşmaktan fiyat falan aklımda kalmadı.

Gidip bir görüş zaten tabelası var orada yazıyor tüm fiyatları, ya da internetten takip et mesaj at: https://www.facebook.com/magictouchbayankuaforu

Gidersen Selam söylersin :guzellik Bu arada başka kuaför önerileri için açılmış bir başlık zaten vardı o yüzden başlığını değiştirdim ;) Sormak istediklerin olursa 2 taraftan da cevaplarım ;)

sevim bunu beğendi.
  3. htugce

htugce İnci Üye+

Gidip görüşeceğim mutlaka teşekkür ederim :)

Tubaçelik bunu beğendi.
  4. aycan

aycan Aday Üye

Canim digeri magic touch kuafor.

5. htugce

htugce İnci Üye+

Evet onu bende çok düşündüm ama en sonunda bunda karar verdim.

6. htugce

htugce İnci Üye+

Teşekkür ederim canım düğün harikaydı :) Kuaföre gelince Magic Touch tercih etmedim başka bir kuaför buldum :) Bir kaç arkadaşım Magic Touch da yaptırdı ve memnun kaldıklarını söylediler :)

7. Lazuri bozos

Lazuri bozos Yeni Üye

merhaba tatlım siteye yeni uye oldum yazdıklarını gördüm benım de aynı anlaşmalı kuaför sincan kalben kuaför acaba iyi midir bi de etimesgutta rapunzel kuaför var kızlar bilgisi olan yokmu yardım edin lütfen

8. Tubaçelik

Tubaçelik Aday Üye

Benim düğünüm oldu ben görüşmeye gittim kalben kuafore. Hiç beğenmedim. Hiç hijyenik değildi gelinligim kuyruklu olduğu için o yeleri supururdu hep.birde kari-koca calistiriyorlar birde çocukları vardı salonda çocuk yüksek sesle film izliyordu ve biz konustuklarimizi duyamadik hosumuza gitmeyen ise cocuga sesini kistiramadilar.çok ilgisizlerdi.birde facede sayfaları var çok basit genelde topuz yapıyorlar. O yüzden hiç düşünmedim bile gitmeyi.

9. gülay deniz

gülay deniz Aktif Üye+

Can'ım ben kalbenin sahibini tanıyorum ekmeğiyle oynamak istemem kimsenin fakat cok güzel yaptıklarını söyleyemem eğer Sincan'da kuaför arıyorsan kesinlikle başkent kuaföre yaptırmalısın ben nisanda gittim cok memnun kaldım ve kınamla düğünümle de kesinlikle Oray'a gideceğim

10. esonhil

esonhil Aktif Üye+

Sincan civarında olacaksa kesinlikle Başkent kuaför 8 yıldır oraya gidiyorum isteme akşamı için söz ve nışan için hep orada yaptırdım. Kina ve düğün için de orası olacak. Hiç tereeddüt etmeden gittiğim tek kuaför.

11. esonhil

esonhil Aktif Üye+

Sincanda Başkent Kuaföre 10 yıldır gidiyorum. Gönül rahatlığıyla gidilebilecek bir yer. Benim isteme, söz, nişan saçım orada yapıldı. Nikah ve düğün saçımda orada yapılcak.

sedaozer ve kbrnrclk bunu beğendi.
  12. kbrnrclk

kbrnrclk Aday Üye

Eve
    Evet aslinda orayi da araştirmistim netten cok güzel yapmislar saclari falan ora da aklimda ya bi de benim düğün salonuyla anlaşmaliymis kuafor rapunzel güzellik salonu oranin yaptiklari modellere falan baktim hic begenmedim orada yaptirmak istemiyorum acikcasi

esonhil bunu beğendi.
  13. esonhil

esonhil Aktif Üye+

Evet modelleri iyidir. Malesef bilmiyorum o kuaförleri istediğin gibi olur inşallah her şey. Başkenti düşünüyorsan çok geç kalmadan ayarlamanızı tavsiye ederim.

14. kbrnrclk

kbrnrclk Aday Üye

Tamam canim sen bana sölersin ögrenince

Büşra yağmur bunu beğendi.
  15. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Başkent kuaför sincanın neresinde acaba ?

esonhil ve Büşra yağmur bunu beğendi.
  16. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

ever onur sokakta canım iş bankasının orda inersen daha kolay bulursun ;)

sedaozer bunu beğendi.
  17. nurkutlu

nurkutlu Aktif Üye+

Merhaba benimde nisan ayında nişanım var makyaj konusunda da iyiyimi yoksa sadece saçı burada yaptırıp makyajı mac temi yaptırsam . Karar veremedim bi türlü

18. Zeynep Zey

Zeynep Zey Yeni Üye

Sincan Eryama veya Etimesgut'ta porselen makyaj ve gelin türbanı yapan bildiğiniz iyi yerler var mı kızlar ? Fiyatı uygun yerlere bakıyorum iki kere yaptıracağım.

19. aslihanpls

aslihanpls Yeni Üye

Arkadaslar tunalida lilium kuafor varmış nasil orasii fikri olan varmiiiiii

20. busetan

busetan Aday Üye

ben de etlikte esta kuaförle anlaştım. giden yada bilenler varsa yardımcı olabilirse çok sevinirm

Bu Sayfayı Paylaş