1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ankara'daki Gelinlinlikçiler

'Gelinlik' forumunda chemwin tarafından 8 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Evet Atatürk bulvarını biliyorum ama demek ki dikkatimden kaçmış :) çok teşekkür ederimm çok açıklayıcı oldu canım :asik:asik

2. qlzr

qlzr Yeni Üye

Bende büyük çarsida diktiriyorum ama yeşim gelinlikten değil :)

3. sezinogün

sezinogün İnci Üye+

kızlar bende gelinliğimi organizasyon firmasının terzisinde diktirdim ulus şehir çarşısınn içinde çok da memnu DSC_0450.JPG n kaldım :)

kolera9 ve Büşra yağmur bunu beğendi.
  4. Hazal90

Hazal90 Yeni Üye

Bende katılayım aranıza:) benim düğünüm temmuzda ufaktan gelinlik araştırmasına başladım.Ankara'da gelinlik arayışında olanlar varsa birbirimize burdan yardımcı olabiliriz.İlk etapta pronoviasa baktık yalnız oranın fiyatları biraz uçuk.Tunalı da vaktim kısıtlı olduğu için sadece dai, shedamoda, missdefne ve aysira ya baktık.Bir kaç modeli gözüme kestirdim ama Daha geniş bir zamanda yeniden uğrayacağım.Ankara'da önerebileceğiniz başka yerler varsa paylaşırsanız çok sevinirim ☺

5. Selcen Han

Selcen Han Aday Üye

Bende temmuz için 1 aydır gelinlik bakıyorum. Tunalı ve Kızılay'da bir çok yere baktım. Sadece A kesim olmasında net bi kararım var onun dışında çok kararsızım :( Dikim istediğim için işçilikleri iyi bi yer olması lazım ama içime sinen biyer bulamadım henüz. Yeni gelinlerden önerisi olan var mıdır :)

6. Hazal90

Hazal90 Yeni Üye

Tunalı da dai var oraya uğradım geçenlerde hem hazır modeller var beğenirseniz ölçülerinize göre aynısını dikiyorlar hem de Eğer isterseniz kendi istediğiniz şekilde sıfırdan dikim de yapıyorlar oraya uğrayabilirsin.Baya ilgililer gitmeyi düşünürsen randevusuz almıyorlar bilgin olsun ☺

7. cannsss

cannsss İnci Üye+

kızlar ben büyük çarşıda gelin görümce moda evine dşiktiriyorum ve şimdilik çok ilgililer.. benimde düğünüm temmuzda siparişi verdim bile bilginizi olsun

8. Hazal90

Hazal90 Yeni Üye

Canım kaça diktiriyorsun gelinliği ?

9. cannsss

cannsss İnci Üye+

2700 canım :)

10. Selcen Han

Selcen Han Aday Üye

And Çarşısı Mihrace gelinlikle ilgili duyumlarınız varmı? İyi ya da kötü :(

11. Ipk9406

Ipk9406 Yeni Üye

And çarşısında en alt katta simge gelinlik var çok iyiler ilgililer tavsiye ederim benim gelinlik kalın gupurlu ve swarovski taşlı o da sıkı pazarlıkla 2250 ye oldu

12. kolera9

kolera9 . YASAKLI

çok teşekkürlerr bana da çok yardımcı oldunuz :)

13. kızkulesi

kızkulesi Aktif Üye+

Bende Keçiören'de bi yerde diktirmeyi düşünüyorum adını tam hatırlamıyorum ama ankaraya gittiğimde öğrenir paylaşırım burda. 2 komşumuzun kızı ve abimin eşi orda diktirdi memnun kaldılar o yüzden içim rahat gibi :) benim merak ettiğim için birşey var bildiğiniz gibi bayburtta çalışıyorum ben. nisan-Mayıs gibi olacak düğün için benim ne zaman gidip başlamam lazım ve bu süreçte kaç prova oluyor kaç kere ankaraya gidip gelmem lazım? Olabilecek aksilikler için de pay bırakmak istiyorum. Tecrübeli arkadaşlarım bu konuda beni yönlendirir misiniz :)

Büşra yağmur bunu beğendi.
  14. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Bende kızılayda and çarşısında yeşim gelinlikçi de diktiriyorum.dikmiş olduğu gelinlikler güzel inşallah bende memnun kalırım. Kalırsam size ozaman tavsiye ederim. Ama ilgili güler yüzlü şimdilik çok memnunum.

kızkulesi bunu beğendi.
  15. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

merhaba arkadaşlar ben de yeniyim, düğünüm temmuzda ve kır düğünü olacak. ben helen model almak istediğim için şimdiye kadar ankara'da hiç bulamadım hazır helen deneyebileceğim bir yer. hepsi dikeriz diyor ama hiç hazır helen modelleri olmadığı için güvenemiyorum. tunalı taraflarına hiç bakmadım kızılayı gezmişliğim var. özellikle istediğim gibi helen tarz gelinlik deneyebileceğim bir yer var mı bildiğiniz?

16. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Tabii ki tunalı ve Ajantin caddesine bakmanı öneririm. Kaliteli modaevleri, hazır gelinlik markaları hepsini o 2 caddede bulabilirsin. Bir de bu caddeler dışında armada’nın içinde Oleg Cassini markası var ona da bakabilirsin.

gizogizo bunu beğendi.
  17. kolera9

kolera9 . YASAKLI

Kızlar bende Aslı Kırdar Modaevi'ye anlaştım tanıdığım 10-15 kişi ordan çok memnun olduğunu söyledi, forumda Aslı Kırdar'a gelinlik diktiren var mı?

gizogizo bunu beğendi.
  18. Aysenuruzz

Aysenuruzz Yeni Üye

Merhaba.. bugün gelin görümce gelinlikle görüştüm ve bayaa aklıma yattı ama hiç bir yorum bulamadım kafam çok karıştı.. önerir misin memnun kaldın mı

19. cannsss

cannsss İnci Üye+

merhaba canım.. evet ben kesinlikle öneririm buğra bey zaten işinde çok iyi.. Gelinliğin yanı sıra aksesuarlarda da çok yardımcı oldular karşı dükkan da onların zaten görmüşsündür. ben memnun kaldım 2 ayrı yerde düğün ypmama rağman gelinliğim hiç zarar görmedi..

20. Aysenuruzz

Aysenuruzz Yeni Üye

Buğra bey mii,yeliz hanım vardı dün ama tatlı bir bayan,sadece istediğim gelinliğe heryer 3500-4500 arası rakam verirken orası direk 2500 dedii,bizde acaba kalitesiz mi diye korktuk :( :)

Bu Sayfayı Paylaş