1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ankara'daki Gelinlinlikçiler

'Gelinlik' forumunda chemwin tarafından 8 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. chemwin

chemwin İnci Üye+

@Seda gelinliğini nerde diktirdin acaba

Kübra bunu beğendi.
  2. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Tunalı'da Shedamoda var orada diktirdim canım

Chze, Elifimmm ve chemwin bunu beğendi.
  3. chemwin

chemwin İnci Üye+

evet bakacaklarım arasında orası da var teşekkürler sadece dikim mi var orda hazırda alabiliyor muyuz acaba

4. Seda

Mutlaka bak ben çok memnun kaldım insanın hayatındaki en önemli an :) hazırda yaklaşık 30-40 model oluyor, hem deneyip nasıl durduguna bakıyorsun hem de fikir edinebiliyorsun, o hazır gelinliği de alabilirsin aynısını ya da değişiğini diktirebilirsin. Hazırı almak biraz daha uyguna geliyor sanırım.

5. Seda

Gelinlikcim'den bu ara bayıldığım bikaç modeli de paylaşayım fikir olsun ;)
    image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

mrvchn, Lâle, chemwin ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  6. Seda

Kendi provamı eklemezsem olmaz tabii :)
    image.jpg

7. chemwin

chemwin İnci Üye+

bende prensesler gib olmayı isityorum ama henüz gelinlik denemediğm için belki fikrim değşebilir @mervella senin çalışmalar nasıl gidiyor bu konuda karar verdin mii

8. mervella

mervella Aktif Üye+

ben karar verdim :) kızılayda bir gelinlikçiyle anlaştım diktiricem canım. taşlı prenses etek straplez bir model seçtim. yıllardır kafamda olan bir modeldi. birkaç yerde de denedim yakışınca tamam dedim. hiç zor olmadı :) sen de başla artık denemeye. ocakta zam geliyormuş her şeye anlaş biran önce ;)

9. chemwin

chemwin İnci Üye+

çok sevindim hayırlı olsun kafamızdaki model aynıymış ama ben ankara ya aralık sonunda geleceğim ancak o zaman deneyebilirim özel olmazsa gelinlikçinin adını öğrenebilirmiyim :asik

10. mervella

mervella Aktif Üye+

canım and çarşısı ve büyük çarşı var yanyana ikisinde de bir sürü gelinlikçi var. hepsine bak hatta tunalıdaki gelinlikçilere de bak orada da güzel modeller oluyor. ben beyhan gelinlikle anlaştım.bunların showroomlarında genellikle dantel gelinlik var. taşlı gelinlik denemek açısından uygun değil.ben kafamdaki modeli tarif ettim ona uygun bişey dikecekler inşallah. taşlı modelleri denemek için aysira dreamon parıltı gelinlik var oralara mutlaka uğra.yine yardıma ihtiyacın olursa yardımcı olmaya çalışırım.

kolera9 bunu beğendi.
  11. Lâle

Lâle Aday Üye

Gelinliginiz cok guzel olmus acaba maliyeti ne oldu ogrenebilirmiyim shedamoda dediniz dimi diktirdiginiz yeri. Mayista dugunum var napcam bilmiyorum. Offf

12. Elifimmm

Elifimmm Üye+

Merhaba bende forumda sizin sayenizde keşfettim burayı sanırım bi' teşekkür borçluyum :) hayalimdeki gelinliği tarif ettim ilk provayı aradan çıkardım bitmiş halini görmek için şimdiden sabırsızlanıyorum :)

13. Seda

Bana mı dedin bilmiyorum ama forumda evli ve shedamoda'da diktiren biri olarak üzerime alınırım hemen :p Teşekkür ederim daha güzelleri senin olsun :asik 3bine diktirdim, Mayıs'a çok zaman kalmadı bir an önce karar ver :) Nasıl bir gelinlik düşünüyorsun? Gidip dene, onlarca hazır dikilmiş modeller var, karar vermene yardım ederler beni de söyle ;) Oflamak yok en güzel dönemler bunlar :asik

chemwin bunu beğendi.
  14. Seda

Çok memnun olduuum :asik Gerçekten dikim aşamasında insanın içinin rahat etmesi çok önemli, ben de Damla'ya anlattım tam olarak hayalimdekini getirdi karşıma inşallah senin de öyle olacak :alkis Benim gelinliğimi görmüş müydün? Yakında bi Damla'ya uğramak istiyorum belki provanda karşılaşırıııız ;):asik

15. chemwin

chemwin İnci Üye+

@Seda ben de gittim moda evine bir kaç model denedim şu an araştırma ve karar verme aşamasındayım :)

Seda bunu beğendi.
  16. Elifimmm

Elifimmm Üye+

İnşallah bende sizin gibi memnun kalırım:asik Damla hanımla ilk gittiğimde karşılaştım fakat prova da göremedim kendisini sanırım benim gelinliğimi o dikmeyecek sizin gelinliğinizi gerçekten çok beğendim tam bi' prenses gibi olmuşsunuz kuyruk boyu benim gelinliğiminde sizin ki gibi olucak, belli mi olur belki karşılaşırız:) forumda sizin tavsiyeleriniz üzerine gittiğimi de söyledim, açıkcası ilk gittiğim gelinlikçiydi:)

17. Seda

Damla tasarımcı gözüyle yaklaşıyor oranın sahibi, esas dikişi yapan cici kızlar var benim de gelinliğim aynı şekilde oldu :) İşlemeleri Gaye hanım yapıyor Damla'nın kuzeni :) Damla çok aktiftir bu hafta İstanbul'daydı ondan provana katılamamıştır, sonraki provalarda gelinliğin daha da şekillendiğinde Damla da katılıp fikirlerini söyler mutlaka :asik Ben de heyecanla sonucu bekliyorum ;)

18. ncyrst

ncyrst Üye+

seda hanım bende ankaradan bakcam gelinlik.gelinliğinizin maliyeti ne oldu acaba?tunalı malum biraz pahalı

19. ncyrst

ncyrst Üye+

tam da aynı konudan bahsediyoruz haftaya ankaradayım.fikirlerinize ihtiyacım var. gelinlik bakmaya nerden başlayalım?

20. Seda

Merhaba @ncyrst hoşgeldin aramıza :) Gelinliğimi Shedamoda2da diktirdim, 3bin lira tuttu. Yine tunalıda Dai gelinlikçi var fiyatları daha uygun hazır modeller satıyorlar oraya bakabilirsin. Öncelikte dikim mi yoksa hazır mı istiyorsun ona karar verirsen birçok alternatif bulabiliriz ;)

Gelinliğin altına giyilecek çamaşır konusuna buradan bakabilirsin, kafandaki sorulara yanıt bulamazsan da iç giyim konusuna başlık açabilirsin ;) http://gelinolmak.com/forum/threads/gelinlik-camasiri.438/

ncyrst bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş