1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ankara'daki Düğün Mekanları

'Düğün Mekanı' forumunda Seda tarafından 28 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. Mgulay74

Mgulay74 Aktif Üye+

Kızlar belki fikir olur bende salonu ankara mamak dan tuttum beyzade safir salon mamak çevresinde en uygun salon diyebilirim evi ordan tutcaz o yüzden ordan baktık

kübragrgl ve tuğbabenli bunu beğendi.
  2. Sacmalayamadim

Sacmalayamadim Yeni Üye

2018 den bir de ben yazayım, kına için Hamamönü'nden bir yer tuttuk, fiyatı gayet iyiydi. Düğün için de Kolej'den Stardust Balo salonunu tuttuk. Onu da daha uygun olduğu için tercih ettik. Ben internetten araştırdım, kayınvalidemler gitti gördü tuttu bakalım. Daha önce burada yapan varsa yorum almak isterim, yoksa da ben yorum yaparım artık. (Erken seçim dolayısıyla önceki tuttuğumuz yeri iptal edip buraları hafta içine tuttuk.)

Mgulay74, Özlem ve melodika bunu beğendi.
  3. krista

krista Yeni Üye

ben düğünü şehri simada yapacağım burayla ilgili tecrübeleri olan gidip gören varsa beni aydınlatabilir mi lütfen ?

4. Sacmalayamadim

Sacmalayamadim Yeni Üye

Düğün salonunu yazmıştım zaten. Düğün oldu bitti. Çok memnun kaldık. İkramları gayet güzeldi, yüksek tavanlı, merkezi bir yer, orkestra güzel, sanatçılar iyi. Gelen misafirlerin hepsi de beğenmiş aldığımız duyumlara göre. :)

5. Littlelady

Littlelady Aday Üye

Biz batıkent La Mode balo ve nikah salonlarında yaptık geçen ay. Her şey mükemmeldi, ses ışık sistemleri ikramlar, masa süslemeleri, kolon olmaması ve yüksek tavan olması vs bütün konuklarımız bayıldı. En önemli şeyse şarkıcımız çok ama çok iyiydi, baya eğlendirdi milleti son dakkaya kadar kimse oturmadı en son insanlar masaların üstünde oynarken düğünü bitirdik:D Bahşiş vs olayı da kesinlikle olmadı her şey çok şık ve çok eğlenceliydi. Ayrıca orayı tuttuğumuz için düğün saçım ve makyajım da La mode kuaför'de ücretsiz yapıldı ve saç makyajım çok güzeldi, düğün boyunca kesinlikle bozulmadı ve tam istediğimi yaptılar:asik

Bu Sayfayı Paylaş