1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ankara'da Kına Gecesi Mekanları

'Kına Gecesi' forumunda chemwin tarafından 2 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Fkryee

Fkryee Üye+

Canım sincan merkez de bi kınaya gitmiştim koru hastanesinin yanında amelda salonları var hem mekan çok yeni hemde süper bi ilgi vardı eryamanda oturmama rağmen nişanımı orada yaptım bu sayede hem başkasının misafiri olarak hemde sonrasında kendi nişanımda burada bulunmuş oldum şiddetle tavsiye ederim mükemmel be uygun fiyat biz nişanda 500 kişi için 3000 tl ödedik

chemwin bunu beğendi.
  2. chemwin

chemwin İnci Üye+

Fkryee bliyorum orayı bizde görüşmüştük düğün için ama bir de kına için gidelim bakalım :))))

3. chemwin

chemwin İnci Üye+

peki kına ile düğün arasında 1 gün koyacakmısınız arkadaşlar bizde ankara dışından gelen olmayacak kız tarafı erkek tarafı ankara da :) herhalde gelin olarak ankara dışından düğününe katılan tek gelin ben olacağım:alkis onun için olsun bitsin diyorum ama siz ne dersiniz

Kübra bunu beğendi.
  4. Benay

Benay Üye+

Canim baska bir konuda yazmistim ama buraya da yazayim, dugun oncesi gun son duzenlemeler icin herseyi halletmis bile olsan kosturmaca oluyor, bir de sen şehir dışından geliyosun kesin islerin olur o gun. Sehir disindan gelen de yoksa koy araya dinlenme gunu ;)

chemwin bunu beğendi.
  5. Kübra

Kübra Aday Üye

ben koydum ama istemeyerek :D kına gecesi için istediğim salon o güne tutulmuş bende bi gün öncesine yaptım aradaki gün bekarlığa veda eğlencesi düşünüyorum :)

chemwin bunu beğendi.
  6. chemwin

chemwin İnci Üye+

benim düğün 25 temmuz 2015 te ben haziranın ikinci haftası geleceğim ankara ya :) sağol @Benay
    @Kübra bekarlığa veda da seni uykusuz bırakabilir arkadaşlar yazmışlar bir hafta kala daha iyi olur diye ;):):asik

Kübra bunu beğendi.
  7. Kübra

Kübra Aday Üye

hehe :) bende öyle düşündüm de 1 hafta öncesinden izin yok hem kızlar gece kalamayabilirler o sebepten gündüz yapıcam ben :) gönlüne göre olsun herşey inşallah

chemwin bunu beğendi.
  8. adelok

adelok Üye+

Benim kinamda 23 temmuzda sehir dışında dugunum 25 temmuz ankarada. Iki gun verdim ama dinlenmek için . Bence bekarliga veda partisi bir hafta onceden olmasi eğer arkadaslarinla aynu sehirdeysen daha mantikli malum kina dugun hazirligi derken cok yorulacak uykysuz kalacaksn z

9. şule koç

şule koç Aday Üye

merhaba bende kına gecesi için eryaman çevresinde yer bakıyorum fiyat olarak kaça kiraladınız :)

10. bktnhl

bktnhl Üye+

Bizimkiler bizim için hamamönü kına konağını tutmuşlar kardeşiminde kınası orada oldu tavsiye ederim :)

atlgnesra bunu beğendi.
  11. Esramesra

Esramesra Üye+

Herkese merhaba,
    Ankara'da kına gecesi için uygun fiyatlı mekan arayışındayım. Nişanımı Gölbaşı Öğretmenevinde yapmıştık,düğün gibi olmuştu. Bu nedenle kına mekanına çok para harcamak istemiyorum:) Eryaman, batıkent dışında bir mekan arıyorum. Tavsiyesi olan var mı:)

atlgnesra ve Kübra bunu beğendi.
  12. Kübra

Kübra Aday Üye

valla benim pek fikrim yok mamak tarafına yakın baksaydın bişeyler söyleyebilirdim ama uzak oralar bana :)

atlgnesra ve Esramesra bunu beğendi.
  13. Benay

Benay Üye+

nereler de arıyorsun mesela :)

14. Esramesra

Esramesra Üye+

Balgat, bahçelievler, tunalı civarında bir yerler arıyorum:)

atlgnesra bunu beğendi.
  15. balkelebek

balkelebek Aday Üye

Merhaba bende mamakta oturuyorum Kübra:) kına için mekan aramalarına başladık 350-400 kişilik önerebileceğin bir yer var mı acaba?

16. seda uğur

seda uğur Yeni Üye

Kızlar Meraba aranızda yeniyim Ankara'da kına için mekan olarak bana tavsiye edebileceğiniz nereler var çok zor bir süreçmiş bu düğün kına mekanı Keçiören etlik civarlarında cafe tarzında yerlerde olabilir.. Birde hamamönü diyolar ama fiyatlar Hakkı'nda bilgisi var mı orasıyla ilgili ?

17. yeliz93

yeliz93 Yeni Üye

kızlar merhaba benim düğün tarihim belli değil henüz 2017 geliniyim askerimi bekliyorum. kınam için mekan araaştırıyorum ankarada maksimum 750 tlye 400 kişilik bildiğiniz önerebileceğiniz salon varmı biraz zor ama :)

18. kolera9

kolera9 Aktif Üye+

merhaba bu salonu ben bulamadım yeni adını biliyomusunuz acaba?

Bu konu çok cansız kalmış:) Kızlar ben hamamönü'nde ata konağı ve kına konaklarıyla görüştüm diğer salonlara göre çok uygun fiyat verdiler, buralarda kına yapıp memnun kalan var mı?

Bide batıkent civarında kına yapabilceğim bi yer biliyomusunuz?

19. kolera9

kolera9 Aktif Üye+

kızlar yok mu hiç ankara'da kına yapan?

Bu Sayfayı Paylaş