1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ankarada Gelin Makyajı Için Önereceğiniz Biri Ya Da Mekan Var Mı?

'Gelin Makyajı' forumunda mervella tarafından 11 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. clairdelune

clairdelune Üye+

Ben de mac düşünüyordum ama sadece makyaj için 700 TL çok gelir bana :(

2. biyologmerve

biyologmerve Üye+

Acik gelinler icin o kadar çok yer varki ..ama tesettur cok zor .ben koskoca Ankarada doğru dzgun bir yer bulamadım. Her yerde porselen makyaj için Kryolan marka kullaniyolar birde kullandiklari bu malzemeler gercekmi degilmi nasil anlicaz bilmiyorum.bugün çok gezdim bi karara varamadm ama acilen karar vermem gerekiyor nerde yaptrcagima yerler doluyormus millet randevularini almis bile..düğün 23 temmuzda :(

emosh ve glie bunu beğendi.
  3. burccuu

burccuu Aday Üye

bende eryamanda livane kuaför ile anlaştım

chemwin bunu beğendi.
  4. güneş yılmaz

güneş yılmaz Aday Üye

ankara keçiörende bildiğiniz özenli temiz çok aşırı pahalıya kaçmayan iyi bir kuaför varmı bayanlar gelin saçı için ? nikahımda yaptırdım birine hem gevezenin tekiydi bişey beceremedi hemde çok para istedi çok sinir oldum o gün :/

5. ebsanli

ebsanli Üye+

Bende arcadium dia da meggie'ye makyajımı, park caddesindeki diadada saçımı yaptırcam. Talip abi bizim ailemizin kuaförü :) ailenin tüm gelinleri onun elinden çıkıyor :) az konuşur tatlı bir aile babasıdır. :) Eğer çayyolu tarafında yaptırmak sorun olmayacaksa kesinlikle gitmenizi öneririm :)

6. arzugüven

arzugüven Yeni Üye

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım :) ve ilk önerimi burada paylaşıyorum, makyaj için kesinlikle M.A.C. öneririm çoğu alışveriş merkezlerinde var ,1 hafta öncesinde randevu alıyorsunuz, işin ehli insanlar, 1 saatlik çalışma 160,00 TL, bunun yanında en az 160,00 TL olmak üzere M.A.C. ürünleri veriyorlar, ki benim makyajım çok begenilmişti, makyajınız çok doğal görünüyor .

7. carpe_diem

carpe_diem Uzman Üye+

Setinur kuaförunu çok duydum çok sade makyaj yapıyorlar onu da bır araştırın bence ;)

8. nurkutlu

nurkutlu Aktif Üye+

Çankaya ya da tunalı civarında önerebileceğiniz güzel bi kuaför var mı :)

9. Selinelmalik

Selinelmalik Yeni Üye

Batıkent te Bianco Kuaför varmış makeup Betül Koçer Ankara nın en iyi makyöz ü diyorlar, instagram da biraz baktım baya iyi görünüyor, hiç giden varmı acaba

10. aysun123

aysun123 Aktif Üye+

Cebeci dikim evinde basak kuafor var orasida güzel 2 yakin arkadasimda orada yptirdi kizlar oraya da bakabilirsiniz

11. krista

krista Yeni Üye

Merhabalar. Ben düğün makyajım için Ankarada neziha ergün ile anlaştım. Tanıdığım çoğu insan makyajını oraya yaptırmıştı ben de cidden çok beğendim. Kendisiyle de görüştüm gerçekten çok pozitif bir insan. Kryolan ve nars ürünleri kullanıyor.

Bu Sayfayı Paylaş