1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Amsterdam

'Gezelim - Görelim' forumunda Seda tarafından 12 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Sitede fotoğraflı ve detaylı yazmıştım o yazıya buradan ulaşabilirsiniz: https://gelinolmak.com/48-saatte-amsterdamda-yapilacak-10-sey/

Onun dışında birkaç konuyu da kısa kısa ayrı başlık olarak yazalım bu kategoride de bulunsun bu başlık.

- 1 gün bilemedin 2 gün yeterli. İlk gün Amsterdam merkez 2. gün civar kasabaları gezilebilir. Daha uzun kalacaksanız o kadar yol gelmişken trenle Belçika'ya mutlaka geçmenizi öneririm. O da ayrı bir paylaşım konusu ;)
    - Amsterdam yeme-içme-otel konularında pahalı bir şehir. Vasat bir yemek bile 2 kişi 25-30 euro tutuyor. Detay vermek isterdim ama çok hatırlayamıyorum üzerinden zaman geçti, yeni giden arkadaşlar olursa su, yemek, kahve vb fiyatları örneklerle paylaşırsa bütçe oluşturmak isteyenler için daha yardımcı olmuş oluruz ;)
    - İyi bir yerde akşam yemek yemek için mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekiyor, zaten küçük ve turistlik bir yer olduğu için kötü mekanlar bile tıklım tıklım. Haziran-Temmuz-Ağustos aylarında gidiyorsanız hele :esne
    - Havası her daim yağışlı. Bu yüzden yağmurluk, şal, şemsiye bavula mutlaka koyun ;)
    Amsterdam_DSC6783-web-1.jpg

2. ozlem392

ozlem392 Süper Üye+

havasından dolayı tam eşimlik bir yer :):) inşallah oralara gidip gezip görürüz :):)

Bu Sayfayı Paylaş