1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Alyans Ve Tektaş Uyumunu Nasıl Yakalarız ?

'Alyans ve Takı' forumunda mahsima tarafından 16 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. mahsima

mahsima Aktif Üye+

Çevremde öyle absürt alyans ve tektaşlar görüyorum ki keşke ayrı ayrı taksaymış dedirten cinsten.. Alyans-tektaş ikilisinin uyum içerisinde olması gerektiğini düşünenlerdenim. Peki bu uyumu nasıl yakalarız, nelere dikkat etmeliyiz :) Ben hem alyansın hem tektaşın çok detaylı olmasından hoşlanmayanlardanım Screenshot_2017-05-16-19-36-22.png
    Biri beyaz biri sarı altın oluncada uyumsuz gibi geliyor bana Screenshot_2017-05-16-19-37-39.png
    Tektaş-tamtur kombinine bayılıyorum Alyans-ile-Tektas-Uyumu-için-Puf-Noktalari.jpg toz16iezl8u598rykaifbfovg4quusuu-o.jpg
    Birde sizlere şunu sormak istiyorum ne düşünüyorsunuz sade alyansla kenarı taşlı tektaş uyumlu olur mu? :sevimli Screenshot_2017-05-15-22-57-45-1.png Screenshot_2017-05-16-19-36-47.png
    Siz ne düşünüyorsunuz tecrübeli gelinlerimiz fikirlerinizi bekliyorum :guzellik:guzellik @Seda @Betül @Aylin @Bihter @didemgöksun @korkmazgamze @türkan @sedaozer @lülü @Nerec @mldfyz @FATMA AHMET @aytenengin @bride-to-be @baharfaruk @bsyl @kezban çınar @Büşra yağmur @ozlem392 @Maşuk @Gzde23 @asltrk @Akdnzkbra @Glsrnysf @Betül @Aylin @Bihter @didemgöksun @korkmazgamze @türkan @sedaozer @lülü @Nerec @mldfyz @FATMA AHMET @aytenengin @bride-to-be

2. Bihter

Bihter Uzman Üye+

Ben de çok karışık görünenleri abartılıları sevmem. Benim başta görsel olarak beğendiğim tek taş çevresinde de minik pırlantaları olan tek taşlardandı ama alyansla beraber deneyince alyansım da taşlı olduğundan dolayı çok kalabalık göründü gözüme o nedenle bu şekilde sade tektaş beğendim
    IMG_2719.JPG

Glsrnysf, mahsima, Maşuk ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. Gzde23

Gzde23 Uzman Üye+

Ben sade alaynsla kenarı taşlı tektaş uyumlu ve kesinlikle alyansın sade olması taraftarıyım

mahsima bunu beğendi.
  4. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Bi tektaşım bile yok :p şaka bi yana canım bende ikisinin detaylı olanını sevmem.normalde tektaşı beyaz isteyipte alyansıma uymaz diye sarı istemek zorunda kaldım canım.:)

nrcn ve mahsima bunu beğendi.
  5. asltrk

asltrk İnci Üye+

Bende her zaman sade severlerin arasındayım, hem tek taş hem de alyansta taş olduğu zaman bence çok göz yorucu oluyor. Klasik alyans ve kibar tek taş candır benim için :asik

Donatella, Glsrnysf, mahsima ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  6. Birhanımbirbey

Birhanımbirbey Aktif Üye+

Bende renk farkı sevmedıgım ıcın nisanımdan once cok severek kullandıgım beyaz tektas ve bestasımı alyansım rose altın oldugu ıcın kombınleyıp kullanamıyorum. İkı ele de yuzuk takma olayını sevmedıgımden cogu zaman gunluk hayatımda sadece alyans kullanıyorum bır ara dusundum acaba onları degıstırip sadece alyansımla takabılecegım uyumlu birsey mı alsam dıyé ancaakkkk ben herseyın manevıyatına hayatımı adamis bırı olarak nısanlımın ıcınden gelerek ve begenerek aldigi ıkı yuzugumede kıyıp ona uyumlu birsey alamadım cunku bılmıyorum ama bana gore sevdıgınız ınsanın ıcınden gelerek verdıgı bır ot bıle bınlerce mucevhere deger cunku baktıgınızda sizde bir tebessüm yaratır <3

gizm_kara, KübraTM, Glsrnysf ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  7. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Benim tek taşım beyaz altın. Ben tektasda altin rengini cok sevmiyorum. Bu nedenle alyansimi da hem gold hem de beyaz altin detayli tercih ettim. Kendi içinde uyum sağladığını düşünüyorum:) Nisanimda taktığımız alyansin haricinde bir de tamtur alyansim var onu sade kullanmayi tercih ediyorum çünkü tamamen gold rengi. Suan memleketteyim yuzuklerimi de kendi evimde unutmuşum evime gecince resim atarim bende :)

mahsima bunu beğendi.
  8. asltrk

asltrk İnci Üye+

Bende seninle aynı fikirdeyim kuzum sevdiğin adamın aldığı en ufak bi hediyenin maneviyatı büyük olur. Aslında sevmiş olsan renk farklılığı iki elde ayrı ayrı olunca göze batmaz. İnşallah gelecek yıllarda evlilik yıl dönümlerinizde düşünceli eşinden alyansının tonlarında hoş bir yüzük hediye alırsın gönlünce takarsın tatlım :asik
    Bende günlük hayatta tek parmağıma iki yüzüğü birden takamıyorum parmağım çok şişiyor ayrı ayrı kullanıyorum. Düğünden sonra sadece alyans takarım diye düşünüyorum şimdi nişanlılık döneminde tek taşın hevesini bi alayım da :)

9. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

ben de abartılı desenli olduğunda sevmiyorum, bir de biri sırf sarı biri sırf beyaz olunca da hoşlanmıyorum. ya ikisi de sarı olsun, ya ikisi de beyaz olsun, ya da alyans sarı-beyaz karışık olsun :)
    benim alyansım çift renkli ve fazla cafcaflı değil. tektaşım da beyaz altın. zaten alyansımı alırken tektaş ile deneyerek aldım :) uyumlarını seviyorum :)
    20151030_190651.jpg

10. Birhanımbirbey

Onunla aynı olan bır yuzugu tek basına bıle takmak okadar guzel kı sankı dunyanın en guzel en degerlı esyası o gıbı gelıyor ya . Aman kuzum almasın ıstemem kızıyo bırde neden takmıyosun dıye bu sefer ısın ıcınden cıkamam dursun oyle :D hevesını kesınlıkle al ben 7 aydır falan taktıgım ıcın artık cıkarıyor um sadece alyans takıyorum tektasları ılk aldıgın da resmen dusta bıle takıyordum :D cok guzel hısler ya :asik

asltrk bunu beğendi.
  11. asltrk

asltrk İnci Üye+

Öyle valla kuzum gerçekten çok güzel hisler :) ben bi de bu hisleri yaşamak için 7 sene bekledim benim için paha biçilemez:asik 5 aydır takıyorum bi 5 ay daha takarım ondan sonra artık bende sadece alyansa geçiş yaparım:D

Birhanımbirbey bunu beğendi.
  12. asltrk

asltrk İnci Üye+

Canım senin alyansınla tek taşında çok hoş kibar duruyor :)

Birhanımbirbey bunu beğendi.
  13. Birhanımbirbey

Rabbim bır omur mutlulukla aunı heyecanla takmayı nasıp etsın kuzum İnsallah hıc bıtmez o hevesın cok tatlısın :*

asltrk bunu beğendi.
  14. asltrk

asltrk İnci Üye+

Amin inşallah bebeğim Allahım hepimizin mutluluğunu daim etsin ilk gün ki sevgimiz, heyecanımız , aşkımız hiç bitmesin :asik

15. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Uyumları güzel olmuş benim alyansımda tektaşımda taşlı ama parmağım çok küçük olduğu içi yanyana kullanmıycam :)

Bihter bunu beğendi.
  16. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

20170517_091959.jpg
    Uyumlu olduğunu düşünüyorum :) bunlarda benim alyans ve tek taşım

Gzde23, Glsrnysf, mahsima ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  17. bsyl

bsyl Uzman Üye+

çok güzeller kuzummm güle güle kullan :* benim parmak aram çok kısa yanyana takmayacağım :D :*

Özlem bunu beğendi.
  18. Özlem

çok teşekkür ederim fıstığım :* o güzel gönlün nasıl istiyorsa öyle tak senin tek taşın da muhteşem :) <3

bsyl bunu beğendi.
  19. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Teşekkür ederim bebeğim benimmm sevdiceğime biraz kopya vermiş olabilirim tektaş konusunda:p

Özlem bunu beğendi.
  20. Özlem

:alkis:alkis en iyisini yapmışsıın valla ben aşık oldum tektaşına :cokkomik:cokkomik ay nazarım değmesin maşallah :arzula:gul

bsyl bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş