1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Alttaki Üyeye Soru Sor (:

'Forum Oyunları' forumunda PortakalCiceki tarafından 8 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. asltrk

asltrk İnci Üye+

Aslında küçükken benim hayalimdeki eş adayı çok farklıydı, nişanlım benim çocukluk arkadaşım biz arkadaşken pek sevmezdim onu evlilik yoluna gireceksiniz deseler güler geçerdim belki de ama şuan iyi ki rabbim bu günleri göstermiş bize yollarımızı bir yazmış diyorum <3 Benden sonra yazan arkadaşa sorum ; Seni sen yapan en önemli özelliğin ne ? :)

Bride16 ve cikolatalikek bunu beğendi.
  2. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Sanırım sıcakkanlı ve kendimle barışık olmam. Kendimle çok kolay dalga geçebiliyorum :) alttaki üyeye sorum ise her şeyden vazgeçtiğin arkanda her şeyi bırakıp gitmek istediğin bi zaman oldu mu?

3. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Hayır kesinlikle değil. Alttaki şekere sorum bi adaya düşseydin yanına alacağın 3 şey :D

Bride16 bunu beğendi.
  4. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

@shqiptare canım o soru cevaplandı sen benim altımdaki üyesin ;)

bftmnr bunu beğendi.
  5. bftmnr

bftmnr İnci Üye+

O zaman benden devam etsin Kıymeeetliiimmmm :) Evet oldu, hatta çalışmalara başladım 1 yıla buralardan uçup giderim..
    Sıradaki arkadaşa gelsin, Kendinle ilgili sn büyük özeleştirin nedir?

cikolatalikek bunu beğendi.
  6. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Konu super olmus tam da bana uyan soruya denk gelmisken gireyim :cak evet oldu, bilindigi uzere evimiz isimiz arabalarimiz binbir ozenle aldigimiz esyalarimizi arkamizda birakip dunyaya acilmaya karar verdik. Iyi ki de vermisiz :)

E sorunu cevaplandirip diger yorumla birlestireyim :) ozelestirim; fazla sabirliyim ama sabrimin tukendigini gordugumde karsidakine hic deger vermem :cabala bu kadar hissettirmesem iyi olur diye hep kiziyiorum kendime politikaci degilim yani.

Benim alttaki uyeye sorum; bir yetenek veya ozelliklik beynine dogrudan yuklenecek olsa hangi ozelligin yuklenmesini isterdin?

Özlem, Gizem ve cikolatalikek bunu beğendi.
  7. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

Çok güzel bir soru :soru insanları gözlerinin içine bakınca tanıma veya samimi olup olmadiklarını anlama ozelligıni isterdim zira bu aralar fazlasıyla dost kazığı yiyorum :(
    Alttaki arkadaşa sorum; günlük hayatta, hayata ve insanlara karşı en çok kullandığın savunma mekanizman nedir???

Maşuk bunu beğendi.
  8. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Sanırım ya ağlamak ya da hiçbir şey hissetmiyormus gibi davranmak. Alttaki üyeye sorum kendinde değiştirmek istediğin bir özellik var mı neden?

9. Bride16

Bride16 Uzman Üye+

herşeyi kafaya takmam, ufak detayları bile düşünmem... :hmmm bu özelliğimi hiç sevmiyorum. Çünkü bazen taka taka beynimin yorlduğunu hissediyorum.

Sorum, şuan hangi yaşta olmak isterdin?

Glsrnysf bunu beğendi.
  10. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Yine 25 olmak isterdim anne oldum cunku ve her yaşın ayri tecrübesi, güzelliği var :)
    Sorum, en büyük keşken nedir?

Bride16 bunu beğendi.
  11. cerensever

cerensever Uzman Üye+

hayatımdaki en büyük keşkem en güzel yıllarım biraz sıkıntıyla geçti keşke o kadar acı çekmek yerine oluruna bıraksaydım keşke. keşke insanlarla hemen samimi oluyum ama yardım ediyim diyip kendim kırılıp aman karşımdaki kırılmasın demeseydim
    ve sayın alttaki üye sana en güzel sorum bu gezegenden gitme gibi bir şans oldu başka gezegende hayat vaad ettiler ve ancak ve ancak bir kişiyi yanına alabiliyorsun kimi alırdın :) :D ?

NeslihanM ve Glsrnysf bunu beğendi.
  12. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Vayy hayal dunyana hayran kaldim soruya bak :D ben hic düşünmeden yanima eşimi alırdım:) karnımda da bebisim var zaten orada dogurur mutlu mesut yaşar giderdik :p
    Benim sorum ise şu; hayatınız da yasadiginiz en büyük pişmanlık nedir ?

PortakalCiceki, bftmnr ve cerensever bunu beğendi.
  13. PortakalCiceki

PortakalCiceki İnci Üye+

Geç evlenmiş olmam..Keşke diyorum ben evliliğe çok soğuk olmasaydım da eşim daha önce çıksaydı karşıma..:asik

Benden sonraki arkadaşım; geçmişse dönebilseydin hangi zamanlarında olmak isterdin? :rolleyes:

cerensever bunu beğendi.
  14. cerensever

cerensever Uzman Üye+

lise zamanlarımda olmayı çok isterdim o anki duygularımı yaşamak zorda o günleri yeniden yaşamak isterdim hep istediğimdir :):)

benden sonraki arkadaşıma sorum doğru evliliğin sırrı nedir :) :)

Özlem bunu beğendi.
  15. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

saygı ve anlayış :gulumse:gulumse

hangi ülkede neden yaşamak isterdin?:yeah

cerensever bunu beğendi.
  16. cerensever

cerensever Uzman Üye+

Fransa'da yaşamak isterdim çok vintage bir şehir sanki zaman orda hiç akmamış gibi :):)

bir masal kahramanı olmak isteseydin hangisi olmak isterdin neden ? :):)

PortakalCiceki bunu beğendi.
  17. PortakalCiceki

PortakalCiceki İnci Üye+

Heidi..:)
    Hayalimdeki hayat..Hâlâ izlerim kaçıncı kez hiç sıkılmadan ve hep umutlanırım izledikçe; belki bir gün olabilir diye..:melek

Sonbahar da en çok yapmaktan hoşlandığın şey nedir? :)

Özlem ve cerensever bunu beğendi.
  18. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

Yağmurda eşimle koşmak sarılmak :arzula

Peki ben sonbaharı söyledim ilk bahar da kim neler yapmaktan hoşlanıyor ? :)

Gzde23 ve PortakalCiceki bunu beğendi.
  19. Gzde23

Gzde23 Uzman Üye+

İzmit seka parkta sevgilimle çimenlerde yatmak kuşların sesini dinlemek (çok özledim sanırım:()
    Ve sıradakine sorum hayatındaki en büyük pişmanlığın ?

cerensever bunu beğendi.
  20. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ahhhh o seka parkk ne güzel yer ya bende çok özledim İzmit'i :( :(

en büyük pişmanlığım insanları kendim gibi sandım onlara içimi açtım ve çok iyi bildikleri için beni en hassas yerimden darbe yedim.

güne onsuz başlayamam asla dediğin şey nedir ? :):)

Gzde23 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş