1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Altın Tektaş Ile Pırlanta Tektaş Arasındaki Fark Nedir?

'Alyans ve Takı' forumunda Seda tarafından 9 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Nur um

Nur um Yeni Üye

Ben parası yokken alsın demedim ama ilkler de benim için önemlidir.Yapı meselesi...Parası yoksa da kendi eliyle ciceklerle dallarla yuzuk yapsa o daha anlamlıdır bence.

2. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Bence de gozu olmayan kadinin onune serilir her sey doyledikce lanet ederek yapiyorlar diye dusunuyorum. Damadim Fatihi tebrik eder seni operim :* ben de pirlantaya gerek yok taki kullanmiyorum zaten dedim, kendi icinden gelerek nisanda da gidip pirlanta kolye aldi 5 tasi da oylesine bir gunde gidip pirlanta aldi surpriz yapti. Bu her seyden onemli benim icin. Tek tasa zaten karsiyim :p nedense sevemedim goruntusunu, ama bazilarina yakisiyor ona lafim yok :)

Nazmiyee bunu beğendi.
  3. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Can enişte zaten birtane ayakta alkışlıyorum kendisini :)
    Aynen öyle dünyaya bedel kendi içinden gelerek yapması.Ben alyansa bile alışamadım daralıyorum çıkarıyorum :D
    Tektaşımı da takmayıp sadece alyans takmayı bile düşünüyorum.

4. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Ben cogu zaman oyleyim :asik bu ara kokos giyiniyorum surekli toplantilar var o yuzden takiyorum bes tasi da ama normal gunler alyansimiz yeter annem:p

5. Ezgi

Ezgi Aday Üye

çook mantıklı. Alyansımı değiştireceğim o zaman tektaşım beyaz diye ona uygun çok beğenerek almadığım bir alyans almıştım.Şimdi istediğim ile değiştirebilirim bence :p

6. sibelccetin

sibelccetin Aktif Üye+

benim tektaşımda bu sözlenmeden önce beraber almıştık :) hatta benim beğendiğim yüzük biraz pahalıydı kampanyalı pırlanta yüzüklerin taşını kendi beğendiğim yüzüğün kontürüne monte ettirdik biraz daha uyguna gelmiş oldu :) alyansımla birlikte takıyorum uyumlular da :) :asik

aksoyirem, elaceyda, mldfyz ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  7. suleumt

suleumt İnci Üye+

Zirkonu öyle bir değersiz hissettim ki şimdi çok küçük düşürüldü ama :)) ben tektaş pahalı olsun istemem zirkon olsun yeter :)

elifce bunu beğendi.
  8. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Ben bu konuyu simdi gordum:) fiyat acisindan degil tabiki o an pirlanta veya zirkon tas mi diye de dusunecek kadar akil da kalmiyor:p ama daha sevgiliykende bakarken pirlantalara bakardik hic oyle bir konusma gecmesede aramizda boyle gelisti guzel oldu:p cunku gercekten parlakligi ve zarif durusu kendini belli ediyor pirlantanin;) PhotoGrid_1448356457056.jpg

9. elaceyda

elaceyda İnci Üye+

Alyansın tam isteğim gibi canım bende böyle düşünüyorum nasıl kullanımı taşlarında düşme gibi bi problem oluyor mu ? bu arada çok yakışmış güle güle kullan ;)

sibelccetin bunu beğendi.
  10. Aylin

Aylin Süper Üye+

Ay evet günah adamlara yaa :( yıldırım evlilik teklifi yaptığında askerden çok yeni gelmişti daha çalışmıyodu. Tektaşım altın zirkondu. Hiç üzülmedim, eksiklenmedim. İşe girdi sonra aldı pırlanta. Ne istedim ne ısrar ettim. Zirkondan pırlantaya geçince hayatımda bişey değişmedi. Günler hala aynı başlıyor güneş aynı yerden doğuyordu. :kikirda

11. kdrkels

kdrkels İnci Üye+

Sanırım benim dışımda alındığından her ikiside diyeceğim. Zirkon model tektaş benim ki ve kararmaya başladı :(

12. sibelccetin

sibelccetin Aktif Üye+

Çok teşekkür ederim canım etrafı tamamen tam değil yarısı taşlı nisanda nişanlandık daha düşme gibi bişey olmadı çok şükür ama gün içinde çıkarıyorum 7/24 takmıyorum cok çizilmiş ama yine de taşlarında düşme olmadı ☺️☺️

elaceyda bunu beğendi.
  13. elaceyda

elaceyda İnci Üye+

Haha Aylin sen çok yaşa :D :D

Aylin bunu beğendi.
  14. elaceyda

elaceyda İnci Üye+

Anladım Canım bende deniycem bakalım bu tarz , teşekkür ederim :)

15. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

benimkine çok benziyor :) v model :)

mldfyz bunu beğendi.
  16. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Oyle mi:) bende bu modelleri begeniyordum hep v model severek kullaniyorum simdide:p

bride-to-be bunu beğendi.
  17. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

evet, ben de çok severek kullanıyorum :)

mldfyz bunu beğendi.
  18. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Gule gule kullan hep severek askla kuzum:*

19. Betül

Betül Süper Üye+

Pırlantayı sevmiyorum genel olarak :D altın her zaman bana daha cazip geliyor.Ben kendim istememiştim pırlanta olmasın diye , tabi ki albenisi yok mu var ama gümüşten farksız görüyorum :rolleyes: sonra alyansım tek taşım hepsi beyaz altın olarak gidecek diye altın tektaş istemiştim :sevimli

hilalozer ve Yasiree bunu beğendi.
  20. Yasiree

Yasiree İnci Üye+

Zevkine göre olması en iyisi bende nişanda altın tektaş istedim alyansımla çok uyuyor diye :) Ben bir istedim Allah verdi 2 :p sonra birde pırlanta geldi doğum günümde sorsan ikisini de kullanmıyorum :confused:

Bu Sayfayı Paylaş