1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Acun’dan Son Dakika Açıklaması "boşanıyoruz!"

'Haberler' forumunda Seda tarafından 26 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı evliliğinde gündeme bomba gibi düşen iddialar var.. 2017 senesinde Fransa'nın Marsilya kentinde nikah masasına oturup, St. Tropez'de dillere destan bir düğünle dünyaevine giren Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın hafta içinde boşanacağı konuşuluyor. UçanKuş TV'nin özel haberi bugün 2. Sayfa isimli magazin programında da doğrulandı. "Evet boşanıyoruz, teşekkürler" diyerek kısa bir açıklamada bulunan Acun Ilıcalı boşanma sebebini ise belirtmekten kaçındı.

Uzun sürmesi beklenen bir evlilik değildi bunda herkes hemfikirdir sanırım. Peki ama bu haber üzerine sizin yorumlarınız neler?
    acinilicali.jpg

KübraTM, tuğbabenli ve mldfyz bunu beğendi.
  2. Tuubabulut

Tuubabulut Yeni Üye

Aaa ölemiymiş ewde olup magazinde 0 oluşumu nyapcaz peki ☺️Olan eski eşine oldu şeyma gbi kadınlar olmasaydı iyiydi boşanmamaları garip olurdu

Seda bunu beğendi.
  3. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Ben hic beklemiyordum dogrusu bu kadar uzun sure tabiri caizse savastilar sonunda evlendiler birde ikiside gayet hayatlarindan memnun ozgurce yasamaya devam ediyor gibi gozukuyordu haberlerden gordugumuz kadariyla ne guzel geziyordu kizcagiz:Dreklam yapmayada ihtiyaclari yok o yuzden demekki gercekten bir sebebi var hicbir evlilik bitmek uzere kurulmuyordur vardir bi sebebi kendilerince ne diyelim haklarinda hayirlisi olsun:)

Akdnzkbra, Seda, tuğbabenli ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. Seda

Magazinden öte bir haber oldu her yerde karşımıza çıkıyor :D O kadınlara kanacak erkekler de hiç var olmasa iyiydi aslında ;)

Tuubabulut bunu beğendi.
  5. Seda

Yaa evlenirken bile damattan belliydi bence bu işin "gönlü kalmasın" diye olduğu. İkisi de farklı yönde hızla koşunca ayrılmak en ideali oldu demekki, aynen hayırlısı olsun bakalım :arzula

mldfyz bunu beğendi.
  6. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Bu konuda düşüncem küçük bir kız iken evli bir adam ile beraber olması doğal karşılanan, üzerine çocuk doğuran bir kadın böyle bosanirdi. Oldu bitti hadi bana eyvallah :) bence acun büyük yanlış yaptı, hayır o yaşta biri ona ne kattı

Seda bunu beğendi.
  7. Tuubabulut

Tuubabulut Yeni Üye

Aynen bende ilk burda öğrendim sonra tüm sosyal medya acun şeyma oldu yada bizden uzak olsunlar o türler

Seda bunu beğendi.
  8. KübraTM

KübraTM Uzman Üye+

Bu ünlülerin işlerine akıl sır ermiyor zaten. Ben nedense hiç şaşırmadım. @tuğbabenli de ne güzel demiş. Hayır yani ne oldu. Ne kattınız şu kısa zaman da birbirinize. Hayırlısı artık :)

Seda, tuğbabenli ve Tuubabulut bunu beğendi.
  9. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi

700 bin TL'lik kredi kartlari diyooolaaaa :inekmod

tuğbabenli bunu beğendi.
  10. Seda

Aaa onu gec aylik 125bin tl nafaka diyollaaaaa :D

Büşra yağmur bunu beğendi.
  11. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi

Az o aaaaazzz :cokkomik :yildiz:yildiz:yildiz

Büşra yağmur ve Seda bunu beğendi.