1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

48 Saatte Amsterdam’da Yapılacak 10 Şey

'Gelinolmak.com' forumunda Seda tarafından 3 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

EceG, Aylin, cerensever ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Gayet güzel ve özetleyici bir tanıtım olmuş ellerine, ayaklarına sağlık.

Seda bunu beğendi.
  3. cerensever

cerensever Uzman Üye+

yaaaa şuan tam da bir sekmem de amsterdam açıktı ne de güzel denk gelen bir yazı oldu :) :) çok mutluyum :)

Seda bunu beğendi.
  4. Seda

Teseklurler tatlim :* yavas yavas yazayim artik dedim yaza dogru dusunen olursa fikir olsun ;)
    Ne guzel insallah istedigin gibi olur :) sorun olursa her zaman sorabilirsin ;)

tuğbabenli ve cerensever bunu beğendi.
  5. Aylin

Aylin Moderatör+ Site Yetkilisi Moderatör Ekibi Lideri

Ben her gittiğimde 48 saatten fazla kalamıyorum zaten Amsterdam küçük bir yer yeter :)
    Daha uzun vaktim olsa Amsterdam da daha fazla kalmaz centraal dan trenle 25 dkda Volendam a 1 saatte Rotterdam a gidebilirdim tavsiye ederimm.
    Gouda peyniri isli peynir canlarım ciğerlerim. Gelirken almamak pişmanlıktır :)
    Amsterdam Madame Tussaud u Avrupa nın en iyilerinden ama asla kısmet olmadı abimler, arkadaşlarım hepsi girdi benim hep işim çıktı içimde yaradır :(
    Kanallar turunu Red light IN ORADAN 16 € kalkış yeri Centraal ın oradan 11€ dan alabilirsiniz.
    Ben listeye akşam aktivitesi olarak İce Bar ı eklemek isterim izninizle. Zincirdir pek çok yerde vardır. İçeride bardaklara kadar herşey buzdan :)

6. Seda

- Ya biz üşenip trenle bi yere gidemedik ondan sıkıcı geldi :D Ama bir sonrakinde arabayla kasaba ve civar şehirleri gezmek istiyorum Brükselden trenle geldik amsterdam'a yollarda yel değirmenleri, inekler, her yer yemyeşil çok güzeldi.
    - Akşam aktivitesi de iyi öneri olmuş, biz yapacak bir şey bulamadık Hard Rock Cafe'ye gittik ama Ice Bar daha değişik olurdu.

cerensever, Gizem ve Aylin bunu beğendi.
  7. cerensever

cerensever Uzman Üye+

Zaanse Schans kasabasını mutlaka görmenizi tavsiye ederim yel değirmenleriyle meşhur çok güzel ötesi harika bir kasaba :)

Bu Sayfayı Paylaş