1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

23.02.2017 Günün Konusu "görünmez Olsaydım"

'Forum Oyunları' forumunda Betül tarafından 22 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Betül

Betül Süper Üye+

Huhu ilham geldiyse demek günün konusu gecesinden açılır :p
    Hiç görünmez olmak istediniz mi ?
    Mesela 1günlük görünmez olsaydınız neler yapmak istediniz ? Enteresan fikirler gelecek gibi hissediyorum haydi dökülün bakalım :alkis
    @Seda @Aylin @Bihter @Yeliz @lülü @Nerec @Glsrnysf @hemsiregelin , @hazal40 , @Denizderyaa , @Ipk9406 , @baharfaruk , @zeynepenes , @Akdnzkbra @pembisgelin
    @elfsla @Berum @Büşrangin @Ceyoo @shqiptare @muncuk @Sinem_469 @asltrk
    ve herkes

*Görünmez olsaydım ; mesela etrafımdaki insanların hakkımda neler konuştuklarını dinlemek isterdim arkamdan konuşmak nasıl oluyormuş o palavralar filan :p
    *Görünmez olsaydım ; bi de böyle etrafta kimse beni görmeden gezip dolaşmak insanları izlemek isterdim
    Ama hepte görünmez olmak istemezdim görsünler beni cınımm :alkis

2. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Görünmez olsaydım konusunda çoğunluk senden hırsızlık yapacak büyük ihtimal ;) ilk ben başlıyım;
    Görünmez olsaydım; arkamdan atıp tutanları dinlemek isterdim.
    Görünmez olsaydım; kocamı iş yerinde izlemek isterdim :)

Ceyoo, sedaozer, aysunbalkis ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. Betül

Betül Süper Üye+

Çoğu kişinin merak ettiği birşey yüzümüze söyleyemeyip Arkamizdan atıp tutan insanların neler konuştuğunu bilmek filan ben o mimikleri tavırları merak ediyorum en çok :p bak senin ikincisini de merak eden çoktur ;)

Özlem, shqiptare ve Akdnzkbra bunu beğendi.
  4. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Ben olsaydim bütün günümü kocamın yaninda gecirirdim görunmez olarak:) kesin:)

Ceyoo ve Özlem bunu beğendi.
  5. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Görünmez olsam;
    Oncelikle bende insanları dinlerdim benim hakkımda neler konuşuyorlar diye :p
    Atlar bi uçağa bi günlük de olsa Paris'e Roma'ya giderdim. Ee ne de olsa bilet derdi yok para ödeme yok :alkis
    Ha bide gıcık olduğum insanları delirtirdim evini kirletirdim çok sevdiği kıyafetlerini saklardim bi yerlere filan :D

6. Betül

Betül Süper Üye+

Kocan akşam eve gelecek o hep var istesene değişik bişiler :D

Akdnzkbra bunu beğendi.
  7. Betül

Betül Süper Üye+

Hain Gülseren :p çıtı pıtg kızın içimden neler çıktı :D

Özlem ve Glsrnysf bunu beğendi.
  8. melodika

melodika Uzman Üye+

Görünmez olsaydım dost gibi görünüp arkadan her iş çeviren ve kötü olan insanları korkuturdum :D sonraaa sevdicegimin yanında ben yokken gün boyu neler yapıyor onu izlemek isterdim :) şuan aklıma başka birşey gelmiyo ama olsam baya bi şeytan azapta gerekçilik oynardım :D

9. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

:Dayy butun gun gezer cok yorulurdum kesin:p gorunmezlikle beraber birde cok hizli olmam gerek yurt ici yurt disi heryere gidesim gelirdi:D

tuğbabenli bunu beğendi.
  10. melodika

melodika Uzman Üye+

Ahahahahha seyahat işide harika vize pasaport yok bilet yok çok iyi :D

Glsrnysf bunu beğendi.
  11. Betül

Betül Süper Üye+

Bak görünmez olunca hava bedava su bedava gibi oldu :p

mldfyz bunu beğendi.
  12. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Oda dogru:) ama esim yunus polis o yuzden arka motoruna oturup onunla aksama kadar neler yaptigini gormek isterdimm:D onun disinda bende gezmek isterdimm her yeriii:baybay

sedaozer bunu beğendi.
  13. muncuk

muncuk İnci Üye+

Görünmez olsaydım bende herkes gibi arkamdan konuşanları bi izlemek isterdim kimler neler neler diyor diye :) sonraa gezerdim tüm gün heralde :)

14. mmlke

mmlke Uzman Üye+

*görünmez olsaydım; ben de herkes gibi arkamdan konuşanları dinlemek isterdim. (bu konuda hepimiz meraklı çıktık sanırım :D)
    *görünmez olsaydım; işe alım kurullarını tek tek gezip kim nasıl torpil yapıyor nasıl hak yeniyor içim acıya acıya izlemek görmek isterdim :agla

sedaozer ve tuğbabenli bunu beğendi.
  15. lülü

lülü Uzman Üye+

Ben görünmez olsaydım yer içer gezer tozardim hiiiiiiçç eşimi izleyim yanında olayım diye merak etmezdim :) o bir günümü çok güzel degerlendirdim hiç durmadan :) birde @Glsrnysf gibi gıcık olduğum insanlar beni göremeyeceği için onları delirtirdim :D

sedaozer, tuğbabenli ve Glsrnysf bunu beğendi.
  16. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

ilk öncelik kocamın bütün gün ne yaptığını izlemek olurdu :p
    tabiki arkamdan konuşanları dinlemek ve onları gıcık etmek isterdim :D
    bende @Glsrnysf ciğim gibi bedava seyahatten yanayım :D:D

Glsrnysf bunu beğendi.
  17. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

ben görünmez olsaydım diye düşündüm de hiç istemedim görünmez olmayı. Hele eşimi hiç izlemek istemem kıskanç hatunum biri böyle çekici bakış falan atmaya çalışır sonra olay çıkarır görünür olurum. Bir de ben müdahale etmeden duramam herhalde yaa illa yorum yaparım cevap isterim :D arkamdan konuşuluyor olma ihtimalini düşününce bile çok üzülüyorum onları da izlemek istemezdim.ben görünmez olmim...

sedaozer, muncuk, Bride16 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  18. baharfaruk

baharfaruk İnci Üye+

Bende sana katılıyorum ve ben yokken arkamdan konusulanlari duymak isterdim ;):)

19. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Nişanlımın önünden bolca dekolteli dikat çekici güzel bi bayan geçerken izlemek isterdim. Biz birlikteyken önümüzden öyle biri geçince görmesini engellemek için hemen bi konu açıp gözlerimin içine bakmasını sağlıyorum ama bakalım yalnızken nasıl :D
    Hakkımda konuşulanları ben de duymak isterdim.
    Ha bir de Ankaranın meşhur pavyonları var. O kadar insan neden gider gerçekten merak ediyorum ortamını. Bi de oraya gider bakardım :D

baharfaruk, sedaozer, Bride16 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  20. pnrr

pnrr İnci Üye+

Sevmediğim insanlara yürürken azıcık çelme takmak isterdim :) kim kimin arkasından ne konusuyo hepsini dinleyip ogrenmek isterdim :) bir an kendimi kotu biri gibi hissettim :):):):):)

Bu Sayfayı Paylaş