1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

2018 - Yeni Yıl Hediyesi Neler Alıyoruz?

'Özel Günler' forumunda Seda tarafından 6 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Hadi artık hediye fikirlerini paylaşalım zaman azalıyor, ne hediye aldınız veya almayı düşünüyorsunuz? Ne alacagına karar veremeyen de yazsın önerilerimizi paylaşırız ;)

Biz bu yıl eşimle düzenli süt içmemiz şerefine birbirimize yeniyıl temalı “süt kupası” almaya karar verdik (tüm kupalar türkiyede kaldı tabii onun da etkisi var:p) ben de ürünlerine bayıldığım bir porselenciden bu tospik kupaları aldım. Gönül isterdi paket yapayım yeniyılda kullanalım ama dayanamam şimdi yıkayar yarına kullanırız bencee :D
    57954016-8475-4DC1-9280-37B5BC649E39.jpeg

EceG, bride-to-be, mrvchn ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. Heyecanlıkişilik

Heyecanlıkişilik İnci Üye+

Konu için teşekkürler bir kaç gündür düşünüyorum bunu.Ben henüz ne alıcağını bilemeyenlerdenim :) ilk yılbaşı kutlamamız olucak beraber, geçen 2 yılda da ailelerimizleydik.
    Aslında çok gitmek istediği bir sanatçının konseri var yılbaşından sonra, o konser için 2 tane bilet alabilirim ne dersiniz kızlar çok mu sıradan bir hediye olur? :soru

Seda ve mrvchn bunu beğendi.
  3. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Ya cok tatliymis bu kupa bayildim:p bizde arkadaslarimizla olacagiz linenste hediyelik yilbasi temali mutfak havlulari gormustum tatli kutularda onlardan almayi dusunuyorum arkadaslarima esime kupa dusunebilirim bende ama tam emin degilim alinca burada paylasirim:)

Seda ve mrvchn bunu beğendi.
  4. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Bence cok guzel bir hediye olur istedigi birseymis hemde:)

Heyecanlıkişilik bunu beğendi.
  5. Heyecanlıkişilik

Heyecanlıkişilik İnci Üye+

Teşekkürler canım evet çok istediği bir şey olsun istiyorum zaten o yüzden kaç gündür düşünüyorum aklıma daha iyi bir fikir gelmezse öyle yapıcam.

mldfyz bunu beğendi.
  6. Seda

Arkadaşlar için bence de çok tatlı bir fikir yılbaşı temalı havlu :asik İş yerinde çay kahve içmeyi seviyorsa termos da düşünebilirsin bende her öneri içecek şeyleere çıkıyor bu ara :p

mldfyz bunu beğendi.
  7. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

:)arkadaslarima bulduum paylasmayi unutmusum pentiden yilbasi temali pufuduk ev coraplari aldim esime birsey almam lazim sadece oda gecen gun coraplarim eskidi diyordu ozdilege gidebilirsem sararin coraplari var orada onlardan sevmisti bir kac cift corap alacagim onada:)
    20171216_011902.jpg

8. Seda

Yaa bu yumuş çorap işi daha güzel olmuş benceee de :asik Sarar çorap konusunda çok başarılı iyi düşünmüşsün hem işine yarayacak bir şey ;)

mldfyz bunu beğendi.
  9. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

ya bende annemle kardeşime aldım ama foto çekmeyi unuttum :( heycanlanıp cumartesi hediye de ettim

mldfyz bunu beğendi.
  10. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Ahah:D olsun kuzum coraplardan mi almistin bende tekrar gittim bir iki tane daha alacaktim bir baktimki ikilileri o fiyata dusmus:( sonradan aldiklarim sansli oldular:)

11. Özlem

internetten baktım :D
    anneme ve kardeşime bunlardan adım :):)

Gizem, mrvchn ve mldfyz bunu beğendi.
  12. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Evet evet cok tatlii:p benimde sonradan aldiklarim bunlardan iyi oldu buldugun bende bunlarin fotosunu cekmeden verdim:D

Özlem bunu beğendi.
  13. Özlem

ahahah :D:D sende bendensin annemde şaşırdı daha yılbaşı gelmeden hediyemiz geldi diye :D:D

mldfyz bunu beğendi.
  14. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

:Dbende yilbasina kadar birdaha goremem gelenlerden bazilarini diye verdim ama cok tatlilar gercekten gule gule kullansinlar kuzum:*

Özlem bunu beğendi.
  15. Özlem

evet anım hepsi güle güle kullansın :):) kendimle eşime de almıştım bunlardan daha önce ama şok'tan almıştım çok daha önce :D onlarda çok tatlı eve gidince onların fotosunu atayım

mldfyz bunu beğendi.
  16. Özlem

benim aldığım patiklerden sonra eşimin aldığı anahtarlıklarımız :):)
    20171230_093718.jpg

EceG, mrvchn, Gizem ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  17. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

konuyu görmekte geç kalmışım :D ama olsundu :)
    ben eşime Avva'dan kazak almıştım, o da bana kolye almış :)
    IMG_20180101_000922.jpg

EceG, mmlke, mldfyz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  18. EceG

EceG Uzman Üye+

Bende çok geç gorenlerdenim. Ben eşime outliers notebook diye bir ajanda aldım, özellikleri çok ilgimi çekmişti :) kendisi çok beğendi.
    Oda bana pierre cardin ayakkabı almış:)
    IMG-20171224-WA0000.jpg

Maşuk, mrvchn, Deniz Medine ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  19. Özlem

Geç kalan yılbaşı çekilişi hediyesi :):)
    20180109_142525.jpg

Maşuk, mrvchn ve EceG bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş