1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

2018 Hedeflerimiz

'Günlük Hayat' forumunda Seda tarafından 4 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

2018 de Olmadı Artık 2019 da Bekleyip Göreceğim :kocamangul:kocamangul Anca Gördüm Bende Yazayım Dedim :D:D
    @Aylin Okurken Sanki Biran Beni Anlatıyormuşsun Gibi Geldi :cokkomik:cokkomik
    Son zamanlarda çok üşengeç biri oldum ilk hedefim en büyük mottomu hayata geçirmek olsun
    ÜŞENME, ERTELEME, HAREKETE GEÇ!
    Yine son zamanlarda uykuya doymayan çok uyuyan bir insan oldum.saat 12 de kalkıyorum 1de dersime gidiyorum kendime zaman ayırmıyorum bu artık rahatsız ediyor beni. 2. Hedefim DAHA AZ UYKU!
    Su içme alışkanlığım yok bahsediyorum hep. Günlerce içmesem aklıma gelmez. SU İÇME ALIŞKANLIĞINI kazanmak istiyorum. Bunu birazcık başarıyor gibiyim ama asla yeterli değil.

:gokkusagi :bekliyorumBenim Hedefim Biraz Kilo Almak (Belki 5 En Fazla 8 Biraz Kilo Fena Olmazdı İşte):aptal:alkis:alkis
    :gokkusagi Yukarıda @Aylin le aynı Olan Alışkanlıklarımdan Kurtulmak :alkis:p:cokkomik
    :gokkusagi Yarım Bıraktığım Okulumu Bitirip Memuriyet Hayatımda Mesleğimde Şef'liğe Kadar Yükselmek İstiyorum:rolleyes::rolleyes: "İnşallah
    :gokkusagi :alkis:alkis :aptal Şef Olmasam Bile Okulumu Tamamen Bitirmek İstiyorum" Her Zaman İşimde Başarımım Devamını İstiyorum :D:D
    :gokkusagi Yabancı Diller Öğrenmek İstiyorum "Her Hangi Bir Yabancı Bir Şey Söylese Anlamam " Acil Değil Yine de ;)
    :gokkusagi Kitapları Severim Evimde Okuduğum Ve Okuyacağım Bir Sürü Kitap Alıp Kitaplık Yaptırmak (Romanları Çok Seviyorum Akışkan Kitapları Kısaca)
    Eşimle Balayına Çıkabilmek (Nasip Ne Zaman Olacağı Belirsiz) Onula Her Yeri Gezmek İstiyorum <3
    Daha Çok Şey Varmış Ama Bu Kadarını Yapayım Devamını Sonra Yazarım :gulumse

Akdnzkbra ve mmlke bunu beğendi.
  2. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

2019daki tek hedefim simdilik bebegimle gezmek cok gezmek:Dcunku eylul ekime kadar en fazla duracagim diye dusunuyorum evde tadini cikarip olabildigince cok ve esimin izni oldukca tatile gitmek uzun kalmak bi 20gun birden gitmeyi dusunuyoruz bidaha nasil donerim bilmem tabi o kadar uzun kalinca:Dbirde biraz gec gelebilir ama anca alistim ben bebegimle kendime ve her ise yetebilmeye o yuzden artik kitabimi elime alabilirim o uyudukca daha fazla okuyabilirim ozledim cok kitap okumayi oda hedefim olsun:)

3. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

benim 2019 hedefim ve isteğim her ne kadar gün geçtikçe umudumu yitirsem de düzenli bir iş sahibi olabilmek ve anne olmak ikisi aynı anda olur mu olursa nasıl olur hiç bilmiyorum :D ama bunlar olsun istediğim şeyler :) ve yine kendimi geliştirmeye yeni şeyler öğrenmeye devam etmek istiyorum. İnşallah herkes için hedeflerimizi isteklerimizi gerçekleştirebileceğimiz bir yıl olur :gulumse:gulumse

4. melodika

melodika Uzman Üye+

Vay vay vay :)
    Bunu yazdığım zamanı hatırlıyorum :)
    Birincisi hayırlısıyla bazı aksilikler olsa da düğünümüz gerçekleşti şuan evli bir kadınım :)
    Sonraki hedefimiz olan yurtdışı balayı malum kurlardan dolayı olmadı ama Kıbrıs'a gittik ve inanılmaz bir balayi geçirdik özlemle hatırlıyorum :) tekrarlamak isterim muhakkak :)
    Kitap okumak şuan için gerçekten önemli bir eksikliğim sürekli evdeyim ama kitap okumuyorum farkındayım da 2019 da ilk hedefim bu olmalı.
    Bir diğer sıkıntım işsizlik devam ediyor hadi bakalım 2019 senden umutluyum :)))

Akdnzkbra, mmlke, asltrk ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. Ceyoo

Ceyoo İnci Üye+

2018 için bisiler yazmamışım ama 2019 için hedeflerim varr . Öncelikli olarak bol vitamin eksiklerimi tamamlamak . Çocuk sahibi olmak kalan 3 dersimi verip lisans mezunu olmak . Insanları daha az önemsemek . Böl kitap okumak ve çok gezmek anılar biriktirmek sizli günler diliyorum @sosyagelinler ❤

Akdnzkbra, asltrk ve Maşuk bunu beğendi.
  6. asltrk

asltrk İnci Üye+

2018 hedeflerimin bazılarını gerçekleştirdim. Pasaportumu aldım çok şükür artık eşimin yanındaydım, ülkeye de alıştım fakat İsveççe öğrenme konusu bazı nedenlerden dolayı olmadı okulum daha yeni çıktı Ocak ayında başlıcam kısmetse bu sene öğrenicem artık. Başka ülkelerede muhtemelen ben dilimi biraz geliştirdikten sonra olacak. Kitap okuma hedefimi elimden geldiğince gerçekleştirmeye çalıştım Türkiye’den bir sürü kitap getirmiştim :)

Akdnzkbra bunu beğendi.
  7. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

2019 beklentilerim;
    -Kendime ve aileme daha çok vakit ayırıp zaman geçirebilmek,
    -Sağlıklı sıhatli bir yıl ve allah izin verirse bir bebiş :arzula
    -Antalya'nın kabuğundan sıyrılıp yeni şehirlerde gezip görüp keşfetmek :)

sedaozer, asltrk, melodika ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. pnrr

pnrr İnci Üye+

Buraya yazmamışım ama 2018 deki hedefim anne olabilmekti nasip olmadı gerçi bu son 3 yıldır değişmeyen bir hedef ama pes etmek yok 2019 da aynı hedefle devam :)

tuğbabenli, sedaozer, asltrk ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

2019 daki hedefim
    *Anne olmak
    *Antepte düzgün bi iş bulamadım Ankaraya dönüp abimle ortaklaşa bi işle uğraşmak aklımızda (çiftlik kurmak var) inşallah olursa
    *2 senedir düzgün gezmedik eşimle borçlar yüzünden inşallah 2019 gezme senemiz olur diye umut ediyorum :)
    *ankaraya taşınıp kaynanam dan ve görümcemin birinden kurtulmak var :p :p

tuğbabenli, mmlke, melodika ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  10. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Saz ve Yurtdışı kalmış benim planlarda yeni planlar yapmaya vaktim yok bunları ele alayim:alkis

asltrk bunu beğendi.
  11. gzde20

gzde20 Yeni Üye

planlar değişmezse 2019 un nisanında nişanlanıp eylülde evlenmek ,bu süreci olabildiğince sıkıntısız geçirmek , evlilik hayatına çabuk alışmak,evlendikten zonra kısa zamanda(inşallah)düzcede iş bulmak,vee 2018 de bolca yaptığım film ve kitap saatlarini 2019 da eşimle yapabilmek:)

mmlke bunu beğendi.
  12. Semralcan

Semralcan Yeni Üye

<3Geçen sene 2018’den beklentim sevdiğim adamla evlilik yolundaki ilk adımları atmaktı :gulumse çok şükür sözlendim ve nişanlandım <3 şimdi de 2019dan beklentim bu güzel günleri mutlu bir evlilikle taçlandırmak inşallah <3 birde en önce sağlık ve ailemin çevremdekilerin sağlığı. Biz iyi olalım herkes iyi olsun gerisini her şekilde hallederiz <3

mmlke bunu beğendi.
  13. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

2018 benim icin biraz yorucu ve yogun gecti çünkü bebegim henüz küçüktü hem ona hem anneliğe hem de ev islerine adapte olmak cok zorladi beni. Ama artik hepsine alistim.:) 2019 dan hedefim kendime daha cok zaman ayirmak ve birseyler katmak ve geliştirmek. Belki yuksek lisans yapabilirim veya yeniden kpssye calisacak gucu kendimde bulabilirim:p
    Bir diğer beklentim ise doğum öncesi kiloma donmek:)
    Ama en önemlisi de esimle kızımla mutluluk ve saglik dolu bir yıl diliyorum:)

14. EvinCadısı

EvinCadısı Yeni Üye

15. EvinCadısı

EvinCadısı Yeni Üye

2018...
    İş konusunda istediğim bir yıl olmadı. Ancak mini kütüphanemi genişlettim. Kitap sayımı arttırdım. Sherlock Holmes serisini bitirdim. Yine de istediğim kadar kitap ve makale okuyamadım. Eşimle aktif bir yaşamımız oldu. Bulduğumuz her fırsatta bir yerlere kaçmaya çalıştık. Karadeniz tatili ve kamp tatili yaptık. Uludağ'a gittik. 2018'in sonlarına doğru bebeğimizin olacağını öğrendik. 2019'da okumayı planladığım tarih kitapları ve dünya klasikleri yerini bebek gelişimi kitaplarına bıraktı. Bebeğimizle birlikte yine aktif bir yaşam yaşar mıyız bilmiyorum ama her fırsatı değerlendirmek istiyorum.
    2019...
    2.üniversitemin bittiği, bebeğimizi sağlıcakla kucağımıza aldığımız, mesleğimi yapabildiğim, bol okumalı, bol gezmeli ve bol sağlıklı bir yıl olur inşallah...

mmlke bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş