1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

2017 Burç Yorumlari

'Haberler' forumunda Özlem tarafından 2 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

 1. Özlem

  Özlem Moderatör Site Yetkilisi

  Puan:
  33,752
  [​IMG] Koç Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
  Koçlar yıl boyunca hırslı, bazen inatçı. Bu yıl özellikle kariyerleri alanında geçerli olabilecek birçok değerli deneyim bekliyor. Doğanız sayesinde sıkıntılarınızı en iyi şekilde atlata bileceksiniz. Yılın ilk yarısı hayatınızla ilgili her şey sorunsuz olacak. Aşk, sevgi ve romantizm konusunda mutluluk yıl boyunca çok önem önemli olacak.
  Koçlar çok azimli ve çalışkan olduklarından, iş arkadaşları da zorlukların üstesinden gelmek konusunda her zaman Koçlara güvenirler. Koçların analitik yetenekleri güçlü olduğu için, başkalarının göremediklerini rahatça görebilirler. Tasarruf yeteneği çok yüksek olan Koçların, uzun dönemde varlık edinmeleri kolaydır. Birçok Koçun eli sıkıdır ve karşılığını alamayacakları şeylere para harcamazlar. Koçların bu yıl yatırım yaparken güven duyguları ile sağlam adımlar atacaklar. Plüton’un Güneşle buluştuğu yıl iş yerinizde işten çıkarmaların veya yeniden yapılandırmanın olacağı yıl olacaktır. Plüton büyük ihtimalle bir terfi de tetikleyebilir. Evli olan koçların evlilik hayatlarında bazı değişimler söz konusu olabilir. Bu yüzden Eşinizle ilgili aceleci kararlar almamaya özen gösterin. Harcamalarınızı min. düzeyde tutmanız ve giderlerinizi frenlemeniz sizin için iyi olacaktır. Özellikle bu sene borç para vermemeye dikkat edin.
  Eğlenceli ve romantik Koçlar, aşkı canlı tutmayı etkili bir romantizm yaratmayı gayet iyi bilirler. Bazı zamanlar aşkları çıkmaza girip kopma noktasına gelse bile Koçlar aşklarını kolay bırakmazlar ve çok zaman ilişkinin bittiği noktadan itibaren duyguları yeniden canlandırmayı başarabilirler. Koç burcu, kendine güvenen bir burç olmasına rağmen tek eşli yaşamı tercih eder. Çünkü yaşamın eşle ve dostlarla daha tatmin edici olduğunu düşünürler. Koçun karşıt burcu olan Terazi, onun için ideal eştir. Zira Teraziden yaşam ve insanlar hakkında öğrenebilecekleri çok şey vardır. Terazi dışında Aslan ve Yay burçlarıyla da mutlu bir aşk yaşayabilirler ancak başka bir Koçla anlaşmaları zordur. Yengeç ve Oğlak burçları ise Koç burcu için yeterince heyecan verici değillerdir. Koçlar çocukları çok sevseler de genelde küçük bir aile kurmayı tercih ederler. Bu yıl ilişkinizle ilgili sorumluluk almaktan korkmayın. Endişe duymayın ve her şeyi kafanıza takmayın. Sonuç olarak bu yıl inisiyatifinizin daha güçlendiğini göreceksiniz. İçinizden gelen sesleri daha fazla dinlemelisiniz. Altıncı hissiniz de bu süreçte güçlenecektir. Bu geçiş başka insanlara yardım etmek için iyi bir fırsat olacaktır. Daha kötü durumdaki insanlara yardım eden kuruluşlarda görev almayı düşünebilirsiniz. Gönüllü olarak çalışmak tatmin edici olabilir ve bu sayede yeteneklerinizi ve zamanınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Yine de başkalarının hayatları içine fazla müdahil olmamaya dikkat etmelisiniz. Bu konuda da dikkatli ve dengeli davranıp kendinizi kaptırmayın.
  [​IMG] Boğa Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
  Her şeye fazlasıyla önem veriyorsunuz. Eviniz her yanı "bir gün belki ihtiyacım olabilir" diyerek topladığınız objelerle dolu. Hiç kimse; bir Boğa burcu insanı kadar konforuna düşkün değildir. Tatil planları yaparken bile her zaman rahatlığınızı ve konforunuzu düşünürsünüz. Bu tutkunuz ve ağırkanlılığının yüzünden insanlar sizi yavaş ve keyfine düşkün bir insan olarak kabul edebilirler. 2017 yılı başından itibaren Boğa'nın yoluna ufak tefek engeller çıkacak. Kariyeriniz durgunlaşıyor ve harekete geçip geçmemeyi düşünüyorsunuz. Romantizm sizin değerli bir parçanız. Aşık olabileceğiniz birini bulduğunuzda kendinizi tamamlanmış hissediyorsunuz. Aklınızın sizi yönetmesine de fırsat verin. Zira aşkta duygularınızın derinliği ve adanmışlığınız sınır tanımıyor. İlişkiye girdiğinizde bunun ömür boyu sürmesini istiyorsunuz. Sevdiğinize çok bağlandığınız için kıskançlık hissiniz ilişkiniz için bazen önemli bir sorun haline gelebiliyor. Kendinize; ilişkinizin güven üzerine inşa edildiğini her zaman hatırlatın. Bunun yanı sıra 2017 yılı; Boğalar için para, sağlık ve kişisel hedeflerde açısından da önemli olacak. Estetik bir iş yeri sizin için olmazsa olmaz. Bu ortam sağlanmadığı sürece yüksek performansınızı ortaya koyamıyorsunuz. İşinizde “iletişim” sizin için çok önemli olduğundan beyin fırtınası yapmak ve çözüm üretmekten çok hoşlanıyorsunuz. Çatışmadan hiç hoşlanmasanız da sorunları çözmek, onları görmezden gelmekten çok daha iyidir. Bu süreçte sorun çözümleme kabiliyetlerinizi geliştirin. Arkadaşlıklarınız da yüzünüz gülebilir. Bazı durumlarda hayal kırıklığı yaşamanız da söz konusu olabilir. Bu yıl hayatınıza girecek olan kişiler hakkında içgüdünüzü kullanın. Zira bu yeni insanların bazıları çok da çıkarınıza uygun olmayabilirler. Aynı şeyi sürmekte olan arkadaşlıklarınız için de uygulayın. Kariyerinizde yeni fırsatlar ortaya çıkarabilir. Her koşulda öğrenmeye hevesli olacaksınız. Bu yeni bir dil, değişik kültürler veya yeni bir mutfak kültürü bile olabilir. Öğreniminizi seyahat ederek de yapabilirsiniz ki bu sizin adınıza gayet eğlenceli de olur.
  [​IMG] İkizler Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
  İkizler genellikle entelektüel temelli ve hassas kişilerdir. Özellikle ilişkilerle ilgili olarak bu yıl başarılı olacaklar, kariyerlerinde iyileşme yaz aylarında gelecek. Ancak, hayattaki olumsuz deneyimler bile çok önemli ve anlamlıdır. Sizi daha güçlü yaparlar ve iç huzurunuzu bulmanıza yardım ederler. En yakın arkadaşlarınızın arasındaki uyumun nedeni olacaksınız. Bu becerileri iş konusunda kullanın, ihtiyacı olanlara yardım edin. Bu iyilik size kesinlikle geri dönecektir. Burcunuz size 2017 'in ilkbaharında hiçbir şeye karışmamak yerine işinizi korumanızı tavsiye ediyor. Sizin zamanınız gelecek. Bir ihtilaf içine girerseniz sakinliğinizi korumanız ve öfkenizi kontrol altında tutmanız önemli olacaktır. Muharebenin sıcaklığında daha sonra pişman olabileceğiniz kelimeler kullanabilirsiniz. Birçok insan hayatınıza girecek, bunların bazılarının özel bir amacı olacak ve ortaya çıktıkları gibi hızla yok olacaklar. Diğerleri ise hayatınızda anahtar rollere üstlenecekler ve size yeni ufuklar açacaklar. Parasal sorumluluk, emeklilik sigortası, yatırımlar ve borçların ödenmesi hemen şimdi düşünmeniz gereken konulardır. Haftaları ayları düşünmek yerine yılları düşünmeye başlayın. Bu yıl özellikle yaz mevsiminde ve son baharda parasal açıdan dikkatli olun. İkizler burcu çok meraklı olduğundan, akıllarını kullanacakları hobiler edinmeleri kendileri için uygun olacaktır. Bilgisayar oyunları, puzzle veya sudoku gibi zekâ oyunları İkizlerin favori eğlenceleridir. Problem çözme yeteneğiniz, tatil günlerinde de aktif olacaktır. Bu yeteneğiniz, iş hayatınızda veya günlük yaşamınızda diğer insanlardan bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Tutulmalar döneminde yüksek sesle düşünmeniz yanlış anlaşılabilir. Bu yüzden kelimelerinizi dikkatli seçin. İkizlerin dikkat süreleri kısadır ve bu yüzden bir işe uzun süre konsantre kalmayı başaramazlar. Bir şeyin uzun süreli dikkat çekmesi ikizler için istisnadır.
  [​IMG] Yengeç Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
  Kalbinizde, arkadaşlarınızın özel bir yeri var. Yakın çevrenizdeki insanlara kendinizi adeta adıyorsunuz. Aile bağlarına büyük değe veren Yengeçler, genelde kendi ailelerinin olmasını tercih eder. Fakat ruh eşinizi bulmak biraz zaman alabilir. Çok seçici olduğunuz için bu konuda biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Karşı burcunuz olan Oğlak burcu sizi kendisine çekebilir. Su burcu olan Akrep ve Balık da Yengeçler için ideal eşler olabilirler. Buna karşılık Koç ve Terazi burcu partner açısından sizin için iyi bir seçim sayılmayabilir. Boğa ve Başak burçlarının pratikliği sizi cezbedebilir. 2017 yılında farkındalık ve içsel huzur kazanmak için çok fırsatınız olacak. Söylediklerinize dikkat edin. Sizi destekliyor gibi gözüken bir çalışma arkadaşınız, kuyunuzu kazmaya çalışıyor olabilir. Sizin için zor olan şey, bu kişi saptamak olacaktır. Hangi kariyeri seçmiş olursanız olun bu kariyer sizin liderlik potansiyelinizi kullanacağınız bir iş ve meslek olmalı. Eğitim alanı, Yengeçleri çekse de bütün günü masa başında geçirecekleri işler pek onlara uygun değildir. İş yerinde fırsatları öğrenmek hoşunuza gider. Mutlu, iyimser ve düşüncelerinize değer veren pozitif ortamlar sizi çeker. Ahlaki kurallar sizin için maaşınız kadar önemlidir. Yengeçler için mali güvence duygusal güven kadar gereklidir. Ev sahibi olmak ya da uzun dönemli yatırımlar ve tasarruflar ruhunuza huzur verir. Size yardımcı olacak ileri bir eğitim almayı düşünebilirsiniz. Eğer bu yoldan ilerlemek konusunda emin değilseniz sadece bir ders alıp merakınızın ne düzeyde olduğunu test edebilirsiniz. İnternet'ten öğrenmeye çalışmak da size zaman kazandırabilir. Eğer bulunduğunuz kariyer yolundan memnunsanız yeni bir dil öğrenmek için kursa gidin veya ilginizi çeken bir konuyu araştırmaya koyulun.
   
  baharfaruk, bsyl ve Akdnzkbra bunu beğendi.
 2. Özlem

  Özlem Moderatör Site Yetkilisi

  Puan:
  33,752
  [​IMG] Aslan Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
  Etrafınız kalabalık olmasına rağmen yeni insanlarla tanışmak için bitmeyen bir merakınız var. Sessiz ve sakin dakikalarınızı da bile yakın arkadaşlarınızla konuşmaktan hoşlanıyorsunuz. Konu aşk olduğunda kimse sizin kadar dramatik olamaz. Karşı cinsi nasıl etkileyeceğinizi ve bu durumda ne yapacağınızı gayet iyi biliyorsunuz.Aşk sizi, Koç ve Yay burçlarıyla birlikte de bulabilir. Başka bir Aslanla birlikte olmanız sizi biraz zorlayabilir. Boğa ve Akrep burçları sizin için çok sahiplenici olabilirler. Bu yıl ev ve ailenizin; üzerinizdeki etkisi güçlü olacak aynı zamanda kariyerinizin de etkisi görülecek. Bu yıl ayrıca çok aktif bir sosyal hayatınız da olabilir. 5. Güneş eviniz olan Satürn Yay burcuna ilerlemeye devam ederken ailevi işlerinize odaklanacaksınız. Ailevi sorumluluklar zamanınızın çoğunu alacak. Yaşlı bir akrabanızın bakımını üstlenebilirsiniz. Sakın borç almayın. Eğer kiralık bir konut arıyorsanız kira sözleşmesini iyi okuyun. Satürn ailenizde olan sürtüşmeleri çözümlemek, çocuklarla iyi vakit geçirmek için iyi bir zaman sağlayacaktır. Bu konularda öncelik sizde olacaktır. Biraz çaba sarf etmeniz gerekse bile başarılı olabilirsiniz. Aile kökünüzü araştırabilir ve bir dostunuzun aslında uzak bir akrabanız olduğunu öğrenebilirsiniz.
  [​IMG] Başak Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
  Çok iyi bir gözlemci ve analist olduğunuzu net yaşarken her an farklılık içinde olacaksınız. Bir işin veya herhangi bir konunun işleyiş sürecini gözlemleyerek, verimliliğini nasıl artıra bileceğinize de konsantre olacaksınız. Çalıştığınız işte ve ortamlarda hizmet üretmek, faydalı yararlı olmak isteyeceksiniz. Sosyalleşme ve diğer insanlar yılın ana temaları olacak. Bunların içinde komşularınız, akrabalarınız çocuklarınız ve arkadaşlarınız olacak. Hepsi size yeni bir çevre oluşturmak için yeni fırsatlar verecekler. Komşularınız vasıtasıyla ya da bir yardım kuruluşu organizasyonunda yeni arkadaşları çevrenize katabilirsiniz. Uzak yerlere gitmektense yakın çevrenize küçük ziyaretlerde bulunabilirsiniz. Bu tür küçük ziyaretler rutinleşen hayatınızı renklendirecek ve bütçenize zarar vermeyecektir. Evinizin gelirinde bir takım inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden tasarruf yapmaya dikkat edin ama hiç beklemediğiniz bir yerden ikramiye veya piyangodan kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle İnternet bankacılığı hesaplarınızın bilgilerini iyi saklayın. Başaklar aşkta ve hayatta ayırımcıdırlar. Bu romantik olarak sizi zor bir insan yapıyor. Sadece aradığınız insanı istiyorsunuz ve diğer insanlara şans vermiyorsunuz. Uzun dönemli ilişkileriniz sonsuza kadar uzamaya devam edebilir. Sizin için ideal eş hayalperest Balık burcundan. Çok uzun dönem ilişkiler için ise toprak burçları olan Boğa ve Oğlak burcundan insanlar olabilirler. Bir Yengeç veya Akrep size çekici gözükebilir fakat İkizler veya Yay burcuyla pek de iyi bir uyum olmaz.
  [​IMG] Terazi Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
  Kardeşler ve yakın çevrenizle olan bağlarınızı yeniden gözden geçirecek, ilişkilerinizi yeniden yapılandıracaksınız. Yakın çevrenizde bu dönem sizi zorlayan, yavaş ilerleyen işler içine girebilirsiniz. Parasal konular, ev hayatı, eşiniz, seyahat ve kariyeriniz 2017 yılının temel konuları olacak. Sosyalleşme ve çevre edinme size bu yıl şans getirecek. Bir aile ferdiyle veya yakın bir arkadaşla çatışma yaşayabilirsiniz. Komşular, akrabalar yüzünden çeşitli zorluklar yaşayabilirsiniz ya da onlar çeşitli zorluklar problemlerle karşılaşabilirler. Bu nedenle ilişkilerinizde sınırlarınızı belirlemek, algılama mantık yürütme kendinizi ifade etme biçiminizi yenilemek için çalışmanız yararınıza olacaktır. Sık sık seyahat etmek, yazıp çizmek ve bu konularda sorumluluk gerektiren projeler içine girebilirsiniz. Bu dönem yazabilirsiniz. Her şeyi derinlemesine ve yeniden sorgulayabilirsiniz. Bazı ilişkileriniz bitecek, bazılarıysa yeni başlayacak. Bu yıl daha önceki yıllarda harcadığınız çabalarınızın karşılığını göreceğiniz yıldır. Yeni bir iş arıyorsanız biraz gerçekçi olmanızda yarar var. Özellikle yaz mevsiminde idealist düşünceleriniz gerçekleri görmenize engel olabilir. İlerisi için verilmiş bütün sözlerin farkında olmalısınız. Ev veya diğer gayrimenkullerinizle ilgili sorunlar çıkabilir. Bu yıllarda bir ev aldıysanız iyice denetimden geçirdiğinize emin olun.
  [​IMG] Akrep Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
  Akrepler özel hayatlarına düşkündürler. Kariyeriniz sizin liderlik yeteneklerinizi ortaya çıkaracak çok iyi bir fırsat çünkü insanlara ilham verebilir, onları ortak hedefler için harekete geçirebilirsiniz. Birçok Akrep burcu insanı yüksek mevkilerde bulunur. Günlük çalışmanızda hızlı akan ve inisiyatif kullanmak gerektiren işlerde bulunursunuz fakat bunu yaparken kendinizi ve diğer insanları sıkıştırmamaya çalışın. Bu yıl Akrep için ilişkilerin, öğrenmenin ve paranın yılı olacak. Bolca seyahat de edebilirsiniz. Bu yaz mevsiminde katılacağınız bir seminer, önünüzdeki bir- iki yıl içinde sonuçlarını verecektir. Bazı zamanlar işinize konsantre olamayabilirsiniz. Bu durumunuzun çözümü öğle yemeğinden sonra yürümek olacaktır. Bu sizin sağlığınız için de yararlıdır. Bu arada soğuk algınlığından ve nezleden korunun. Borsada kazanıyor gibi görünmeniz aslında doğru olmayabilir. Aynı şekilde romantik ilişkilerinizde de dikkatli olmalısınız. Arkadaş seçiminizde insanları hayatınıza davet etmekte çok seçicisiniz. Akreplerin genelde birçok tanıdığı vardır ama çok az sayıda arkadaş edinir. Bu insanlar kendilerini Akrep burcu insanına kanıtlamış ve yakın çevresine girebilmiş kimselerdir. Bu insanların bazıları iş arkadaşlarıdır ya da Akreplerin bir organizasyonda tanıştığı insanlardır. İyi tanıdığınız insanlarla kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Aşkta, romantizm ve tutku hayatınızın olmazsa olmazlarıdır. Aşık olduğunuz kişiden gelecek duygusallığa ihtiyacınız var. Siz gerçekten sahiplenici bir insansınız çünkü sevdiğiniz insan olmadan başka bir hayat yaşamayı düşünemiyorsunuz. Bu huyunuz, sonuç olarak gereksiz kıskançlıklara sebep olabiliyor. İlişkinize zaman içinde zarar verebiliyor. Sevdiğiniz kişiyi yüksek romantizminizle sevin ve ilişkinize inancınız tam olsun. Bir Boğayla duygusal ilişkiniz olabilir ya da su burcu olan Yengeç ve Balık’la… Başak ve Oğlak burçları çoğu zaman Akrep burcuyla uyumludur ama Akrep, Aslan ve Kova burçları sizinle uyum sağlamayabilir.
   
  Tugceyldrm ve Bride16 bunu beğendi.
 3. Özlem

  Özlem Moderatör Site Yetkilisi

  Puan:
  33,752
  [​IMG] Yay Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
  Kariyeriniz ne olursa olsun göreviniz diğer insanlara hizmet etmek olacaktır. Bu yüzden diğerlerinin ihtiyaçlarını sağlayacağınız bir kariyer seçeceksiniz. Bu iş kanunlarla ilgili ya da eğitim, reklamcılık, basın yayın veya dini alanda olabilir. Bunların hepsi Yay burcu insanlarını çeker. İnsanlara hizmet etme ihtiyacınız karşılanmadığında, hemen diğer bir sektöre geçersiniz fakat doğru kariyerdeki işinizde yıllarca kalabilirsiniz. Günlük rutin işler sizi çekiyor ve sıkı çalışan biri olarak verilen projeyi hakkıyla bitiriyorsunuz. Parasal konularda hayatınızda bir orta yol yok. Siz cimrilik ile bonkörlük arasında gidip geliyorsunuz ve çok küçük bir bütçeyle yaşayabilirsiniz. Parasal olarak güvende olmak; ilerleyen yaşlarınızda daha da önem kazanacaktır. Borçlanma konusunda çok dikkatli olun. Duygusal sebeplerle çok fazla para harcama alışkanlığı kazanabilirsiniz. Kendinize tasarruf yapmayı ve nakit ödemeyi öğretin. Eylül ayında piyangoda şansınızı bir deneyin. Bu süreçte âşık olduğunuz kişiyle romantik bir aşk macerası yaşamak çok çekici olabilir. Kendinizi biraz frenleyin.
  En iyinin en iyisine sahip olmak Jüpiter’in geçişi tamamlandıktan sonra kırılması zor bir iptilaya dönüşebilir. Ayrıca bütün finansal kayıtlarınızı gözden geçirin. Bilinçaltınızda kalmış olan imajları, duyguları, pişmanlıkları ve başarıları hatırlamaya çalışın. Pişmanlıklarınızı ve halledemediğiniz konuları halledin ve başarılarınızı kutlayın. Hatıra defteri tutmak yararlı olabilir. Bu şekilde kendinizin güçlü ve zayıf yanlarınızı öğrenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir konuyu gündeme taşıyabilir. Bir akrabanız için hastanede uzun zaman geçirebilirsiniz. Kendinize bir iyilik yapıp sağlık kontrolünden geçin ve dişçiye gidin. Bunun yanında kronik hastalıklarınıza da dikkat etmelisiniz. Bütçenizi aşmadan yaşayın, tasarruflarınızı arttırın ve sağlam yatırımlar yapın.
  [​IMG] Oğlak Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
  Unutmayın ki siz bir insansınız ve gün sadece 24 saattir. Bu saatleri iyi değerlendirin ve söz verdiğiniz projeyi zamanında teslim edin. Sonuç olarak kendinizi göstermeniz için çok önemli fırsatlara sahip olacaksınız. Sayıları sadece birkaç tane olan yakın arkadaşlarınızla aranızda kırılmaz bir bağ var. Bu derin duygusal bağ, hayatınızın oturduğu temelleri oluşturuyor.
  Ailenizle yakın ilişkidesiniz ve onlarla aranızda kopmaz bir bağınız var. Özellikle annenizle Aynı zamanda kendinize ait bir hayatınız olsun istiyorsunuz. Sizin için evlilik güvenlik demektir. Bir Akrep veya Balık burcu sizin için ideal eş olabilir. Boğa ve Başak gibi toprak burçları da sizin için iyi bir eş sayılabilir. Lakin karşıt burcunuz olan Yengeçlerle çok daha iyi anlaşabilirsiniz. Terazi ve Koç burcunda olan insanlara karşı dikkatli olun. Eviniz için bir kaç kere dekorasyon yapabilirsiniz. Uranüs bu sektörde bulunuyorken ailenizde de değişimler olabilir. Yaratıcılığınızı problem çözme, yazı yazma ve dinleyicilere hitabette kullanacaksınız. Bilgi açlığınızı gidermenin bir başka yolu da iş becerilerinizi geliştirmek için veya yeni bir dil öğrenmek için kursa gitmektir. İnternetten öğrenmeyi de düşünebilirsiniz ama bu şekilde odaklanamayabilirsiniz. Sınıfta eğitim tek seçeneğiniz değil. İstediğiniz bilgiyi bir hobinizi geliştirerek ya da kitap okuyarak da edinebilirsiniz. Bunun zorluğu kitapsız hiç bir yere gidemeyecek olmanızdır. Hiç bir duygunuzu bastırmayın.
  [​IMG] Kova Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
  Bu yıl çalışmak ve oynamak için birçok fırsatınız olacak aynı zamanda en derin düşüncelerinizi de araştırabileceksiniz. Ev hayatı, romantik dakikalar ve kariyer sizin dikkatinizi çeken konular. En yakın arkadaşlarınızla zaman geçirirken yeni tanışacağınız insanlarla da çevrenizi geliştireceksiniz. Boş zamanlarınızı spor, egzersiz ve kültürel faaliyetlerle ya da hafta sonu gezileriyle doldurabilirsiniz. Parasal anlamda başarınız tamamen planlama, bütçeleme ve organizasyon yeteneğinize bağlı. Yoksa paralarınız parmaklarınızın arasından kayıp gidebilir. Ev sahibi olmanız çok iyi fikir gibi görünse de bu yıl uzun vadeli yatırımlar da düşünmelisiniz. İhtiyaçları olan insanlara da çok acıyorsunuz. Bu iyi bir huy fakat önce kendinize yardım etmek zorundasınız. Araba ile yola çıkarken çok dikkatli olun. Sorumlusu siz olmasanız da motorlu taşıt kazaları olabilir. Bilgisayarınızla dosyalama yaparken virüslere dikkat edin. Stresli bir ortamda nasıl davrandığınıza bakın ve özelikle diğer insanların rol aldığı olaylara nasıl cevap verdiğinizi, bu cevapların arkasındaki sebepleri iyi bilin. Bunu yaparken kendiniz hakkında çok şey öğreneceksiniz. Dış dünyada ve kariyerinizde daha başarılı olacaksınız.
  [​IMG] Balık Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu
  Zeki olan Balık burcu insanı zekasını zaten hisleriyle bildiği şeyleri tanımlamaya yarayan bir yetenek olarak kullanır. Balık burcu insanları duygu ve düşüncelerle dolu bir denizde yaşarlar. Yüksek düşüncelere uyum sağlama yetenekleri Balıkları yaratıcı ve artistik yapar. İş dünyasında başarılı olan Balıklar derin ruh dünyalarını başkalarından saklasalar da bu insanları anlamanın tek yolu onların ruh dünyasını anlamaktan geçer. Ruh ve inanç dünyasının içinde Balıklar en üst seviyeye ulaşmak ve madde ötesi dünya ile birleşmek için çabalarlar. Para; Balık burcu için birincil dereceden önemli bir varlık değildir. Balıklar da herkes gibi çalışıp para kazanmayı ve zengin olmayı severler ancak para hiçbir zaman iyilik yapmak, ruhen huzurlu olmak veya diğer insanların ihtiyaçlarını karşılamak kadar önemli değildir. Balıkların durup olayların akışına uymak yerine çabalayarak istediklerini elde etmeleri gerekir. Pasif yaklaşım insanlara zarar getirir ve onların ortaya çıkan fırsatları kaçırmalarına neden olur. Maddi güvence için üzülmek yerine Balıkların istekleri doğrultusunda çaba harcamaları gerekir. Balıklar zengin olduklarında diğer insanlar tarafından hayırsever ve inançlı kişiler olarak tanınmak isterler. Kısacası Balık burcu insanları büyük işler yapan büyük organizasyonların başında olmak isteyen kişilerdir. Fedakârlık, kötü durumda olanlara yardım ve kendinden verme odaklı olan Balık insanları genelde doktor, hemşire, öğretmen ve sosyal görevli bulunur. Eğer bir Balıkla aşk ilişkisi içindeyseniz bazı iniş çıkışlara hazırlıklı olun ve onlara sabırlı davranın. Balıklar çok hassas, duygusal, sevecen insanlardır ancak onları anlamak zordur. Balıklarla aşk ilişkisi her ne kadar zor olsa da onların hassas, kendinden veren, sevecen ve sevgi dolu yaklaşımları her şeye değer. Balıkların ev ve aile yaşamlarında iletişim yeteneklerini ilerletmeleri ve konuşmaktan kaçınmamaları gerekir. Tasarruf yapın ve harcamalarınızda nakit kullanın. Bu yıl parasal konular dikkatli davranmak gerektiriyorsa da yatırımlarınız dolayısıyla para kazanabilirsiniz.
   
  Betül bunu beğendi.
 4. Bride16

  Bride16 Uzman Üye+

  Puan:
  12,220
  burcum ikizler. burçlara körü körüne bağlı değilim ama beni yansıtıyor. Hepimiz için en güzelleri olsun herşeyin inşallah :cak
   
  Özlem bunu beğendi.
 5. Özlem

  Özlem Moderatör Site Yetkilisi

  Puan:
  33,752
  amin kuzum bende körü körüne bağlı değilim ama her zaman beni anlatıyor :):) genelde takip ederim ondan Boğa yım bende :):)
   
  baharfaruk ve Bride16 bunu beğendi.
 6. Akdnzkbra

  Akdnzkbra Uzman Üye+

  Puan:
  12,152
  Ikizler burcuyumm kariyerimde iyilesme yaz aylarinda gelecekmiss yoksaa hazirandaki atamalarda atanacakmiyiiimm:cokkomik:cokkomik insallah hayirlisi oluuur:*
   
  Özlem ve Bride16 bunu beğendi.
 7. Gzde23

  Gzde23 Uzman Üye+

  Puan:
  12,097
  Burcum oğlan ve tamamen beni anlatıyolar sadece erkek arkadşaımın burcu olmamış ikizler ve bazen çok garip olabiliyo dengesizlik gerçekten var:):)
   
  Akdnzkbra bunu beğendi.
 8. Bride16

  Bride16 Uzman Üye+

  Puan:
  12,220
  aynen benim de kpss iyi mi geçecek ki diye düşümdüm :D
   
  Özlem ve Akdnzkbra bunu beğendi.
 9. Akdnzkbra

  Akdnzkbra Uzman Üye+

  Puan:
  12,152
  Insallah oyle olurdaaa artik ataniriz:))
   
  Özlem bunu beğendi.
 10. Maşuk

  Maşuk İnci Üye+

  Puan:
  6,707
  Ben oğlağım çoğu özellik de tutuyor yalnız eş adayı olarak hiç ikizlerin adı geçmemiş ama nişanlım ikizler :)
   
  Özlem bunu beğendi.
 11. Özlem

  Özlem Moderatör Site Yetkilisi

  Puan:
  33,752
  ay hadi bakalım başarılar meleklerim rabbim en hayırlısını nasip etsin <3
   
  Bride16, baharfaruk ve Akdnzkbra bunu beğendi.
 12. Özlem

  Özlem Moderatör Site Yetkilisi

  Puan:
  33,752
  yükselen burçlarınız uyumluysa olabilir kuzucugum :)
   
  Maşuk bunu beğendi.
 13. Maşuk

  Maşuk İnci Üye+

  Puan:
  6,707
  Olabilir benim yukselenim terazi onunkini bilmiyorum :)
   
  Özlem bunu beğendi.
 14. Özlem

  Özlem Moderatör Site Yetkilisi

  Puan:
  33,752
  Eşimde bende boğa burcuyuz
  Benim yükselen= yengeç / alçalan=oğlak :rolleyes:
  Onun yükselen=oğlak / alçalan=yengeç :rolleyes:
  Ruh eşim benim :asik:asik:asik:asik
   
  Maşuk bunu beğendi.
 15. Maşuk

  Maşuk İnci Üye+

  Puan:
  6,707
  Ne güzel olmuş :) alçalan burç nasıl hesaplanıyor onu bilmiyorum ?
   
  Özlem bunu beğendi.
 16. Özlem

  Özlem Moderatör Site Yetkilisi

  Puan:
  33,752
  aynı yükselen gibi kuzum doğum saatiyle
   
  Maşuk bunu beğendi.
 17. Maşuk

  Maşuk İnci Üye+

  Puan:
  6,707
  Tamam ben bi ona da bakayım :)
   
  Özlem bunu beğendi.
 18. mrvchn

  mrvchn Uzman Üye+

  Puan:
  12,222

  ASLAN: "Ailevi sorumluluklar zamanınızın çoğunu alacak." "Eğer kiralık bir konut arıyorsanız kira sözleşmesini iyi okuyun. "

  Tam da beni anlatiyor su donemde. Bu kadar olur :confused:
   
 19. pnrr

  pnrr İnci Üye+

  Puan:
  6,480
  yarı yarıya diyebiliriz:)
   

Bu Sayfayı Paylaş