1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

2016 Yılbaşı Hediyeleri

'Özel Günler' forumunda Seda tarafından 13 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Geleneksel başlığımızı açalım o zaman :)
    Hediyeleşmeyi severim, kendime hediye almayı bile severim :p Bu yüzden yeniyıl hediyesi için araştırmaya çoktan başladım bile. Maksat hediye paketi açmaktır bizim için :) Siz ne karar verdiniz? Kendinize ve sevdiklerinize bir şeyler alacak mısınız? Alanlar veya düşünenler bu başlıkta paylaşalım fikir olsun:

- eşim bi güneş gözlüğünü beğenmişti onu almak istiyorum (sürpriz olmayacak çünkü denemesi gerek). Bir de sürpriz ufak tefek şeyler bakıyorum ama henüz bulamadım önerileri değerlendireceğim.
    - Kendime de fondöten hediye alacağım :p

@Aylin @bride-to-be @Bride16 @Deniz Medine @lülü @Hnfee @GulGrnc @mldfyz @Betül @FATMA AHMET @sedaozer @Büşra yağmur @shqiptare @Mpamuk @EceG @sıla çamcı @Bihter @tuğbabenli @melodika @mmlke @meryem01 @Glsrnysf ve diğer gelinler :)

Ekli dosyalar:

össsgee, sezinogün, EceG ve 12 kişi daha bunu beğendi.
  2. melodika

melodika Uzman Üye+

Güzel hediye secmissin gerçekten hazir mevsimide değil acayip güzel fiyatlara geliyor :rolleyes:ben henüz ne hediye alacağım karar veremedim bide supriz olsun diye boyunluk şapka tarzı biseyler ormek istiyorum da bakalım aklıma gelen hediye olursa paylaşırım:p:alkis

Seda bunu beğendi.
  3. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Ben bu yıl sadece kızımı düşünüyorum :p karacada bi nevresim takımı beğendim onu alacağım feneriumdan uyku seti alacağım :asik minnie mouse tulumlarından ve takımlarından bulursam alacağım :asik
    Kendime de pastelin 20 numara rujunu bulursam alacağım kocişede koyu yeşil hırka veya kazak almak istiyorum ruh halime göre artık :D:D

mmlke ve tuğbabenli bunu beğendi.
  4. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

çekirdek aileyi düşündün kız sadece bebişi değil oh oh :D ben ne yapsam acaba geçen yılbaşı fotoğraflarımızı bir sürü çerçeveye koymuştum şimdi evde:p akıllı bir hediye olmuştu. Kışlık kıyafet alışverişlerimizi yaptık. Kıyafet almak istemiyorum eşime. @Seda Santoku bıçak istiyor eşim onu mu alsam sen bilirsin şöyle güzel bir marka. Kendime de onlarca atkım berem şalım olmasına rağmen bere takımı alacağım çünkü bu sene hiç almadım :p

shqiptare bunu beğendi.
  5. Hnfee

Hnfee Uzman Üye+

Gerçekten hatırlatmasan hiç aklımda yoktu yani :) Bize en güzel hediye tam o döneme denk gelecek olan POZİTİF sonucu olur sanırım ama yine de 1 hafta sonra işi bırakıyorum evde düşünecek bol bol zamanım olur bulurum bişeyler sanırım :)

ertekin, Seda ve tuğbabenli bunu beğendi.
  6. Betül

Betül Süper Üye+

Yılbaşında özel kutlama yapmıyoruz aslında o yüzden öyle özel hediye de almıyoruz ama geleneksel iç çamaşırı Merasimi oluyor :p kırmızı iç çamaşırı alıriz belki kayınValidemlere filan o kadar ..

shqiptare bunu beğendi.
  7. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

:D ayy ben ilk defa geçen yıl yaptım onu şans da getirdi aslında ama kayınvalideme alamam yazık kadın dalga geçiyorum sanar :) birazcık yaşlıyız da. Ama yazdığını okuyunca kayınvalidemi benden kırmızı iç çamaşırı alınca düşündüm dayanamadım güldüm baya :D

shqiptare bunu beğendi.
  8. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

:p bende cok severim hediyelesmeyi gozlukte cok guzelmis gule gule kullansin esin ablacim:) ben oncelikle bu yil aramiza katilan minik yegenime zaradan koca adam tisortu aldim:p:D
    PhotoGrid_1481633565758.png
    Kendime karacadan mumluk almistim zaten:p
    Esime hanuz karar veremedim ama zarada bir gomlek begenmisti bedeni yoktu eger gelmisse muhtemelen onu alacagim annelerimize ozdilekte kirmizili yilbasi havlulari gordum onlari alacagim arkadaslarimizi davet etmeyi dusunuyorum minik hediyeler de onlar icin hazirlarim aldikca paylasirim:)

EceG, Seda ve tuğbabenli bunu beğendi.
  9. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Ben bu yıl sadece kızımı düşünüyorum :p karacada bi nevresim takımı beğendim onu alacağım feneriumdan uyku seti alacağım :asik minnie mouse tulumlarından ve takımlarından bulursam alacağım :asik
    Kendime de pastelin 20 numara rujunu bulursam alacağım kocişede koyu yeşil hırka veya kazak almak istiyorum ruh halime göre artık :D:D
    eşime ruh halime göre alacağım kız hediyeyi :D her alışverişe çıktığımda sadece kızıma yatırmış buluyorum bütün paramı :D eşime sıra gelmez muhtemelen diye düşünüyorum :p Allahtan eşim bunları görmüyor itiraflar itiraflar

10. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

ben de içimden geçirmedim değil @Hnfee senin için de azıcık kendim içinde :) Hadi inş

Hnfee bunu beğendi.
  11. Betül

Betül Süper Üye+

Benim ki benden genç bizimle bir olur alınca da bayılır hoşuna gider böyle şeyler :) ona kayınvalideme eşime filan alacağım tabisi kendime de öyle geçiştiririz :)

tuğbabenli bunu beğendi.
  12. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Yazık ya bebişinin babası ona da alıver :D Böyle düşününce alırsın ama dayanamaz... Ama ben de olsam kesinlikle bebişime harcardım ister istemez.

shqiptare bunu beğendi.
  13. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

geçen yılbaşında baya doldurmuştum ellerimi:p eşimin ailesi benim ailem ve eşim derken herkese ufakta olsa bir hediye almıştım. onların mutluluğu benimde mutluluğum çünkü<3 bu senede allahtan bir mani olmazsa ufak bir şeyler almayı düşünüyorum ama aklımda hiç bir şey yok :(artık buradan kopya çekerim birazcık..şimdi söyledinde farkına vardım yılbaşlarında hiç hediye almıyorum hep ihmal ediyorum kendimi:p

tuğbabenli bunu beğendi.
  14. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Bu yıl hiç düşünmedim ne alsam diye nişandı abimin düğününe hazırlıklı derken ama yılbaşında veremesemde ufak bi hediye alıyım bende düşünüp abimin kınasına giderken götürürüm sevdiceğime :)

15. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

ben hediyemi hazır ettim :)
    eşim ne zamandır panduf isteyip duruyordu, ben de hem ona hem kendime birer panduf aldım, ortaya çıkmak için yeniyılı bekliyorlar :)

bu eşime aldığım: :D

bu da kendime aldığım: :)
    upload_2016-12-13_15-29-46.png

Ceyoo, EceG ve mmlke bunu beğendi.
  16. meno88

meno88 Aktif Üye+

Ben hediyelerimi aldım teslim ettim kullandı bile internetten aldığım için olmama ihtimali ve geri iade yaparım düşüncesi ile hemen verdım ıade suresı gecmesın dıye :) trıko kazak ve trıko ceket aldım bide tavla alacağım sanırım onu da yılbaşı aksamı teslım ederım artık :)

Seda bunu beğendi.
  17. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

eşime aldığım yüklenmemiş :)
    Adsız.png

Ceyoo, EceG ve mmlke bunu beğendi.
  18. Hnfee

Hnfee Uzman Üye+

Yaa inşallah canım :) İnşallah sana ve eşine güzel bi sürpriz olur ;)

tuğbabenli bunu beğendi.
  19. yaseminbolukbass

yaseminbolukbass İnci Üye+

Bende daha düşenmedim daha doğrusu düşündüm ama değişik bişey yapmak istiyorum henüz aklıma bişey gelmedi :confused: gelmezse de sevgili kombini yapıp kendi hediyemi de aradan çıkarmış olurum :rolleyes:

20. Bride16

Bride16 Uzman Üye+

biz de yılbaşına özel kutlama yapmayız ama hediye istedim eşimden. Kaban bakıcaz bana :p bu ara çok fena alışveriş yapasım var. Eşime de ayakkabı almayı düşünüyorum ama bakalım kararım değişmezse :)

Bu Sayfayı Paylaş