1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

14 Şubat'ta Size Ne Hediye Gelsin Isterdiniz ♥ ♥

'Özel Günler' forumunda Seda tarafından 5 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

2. bersel

bersel Uzman Üye+

Güzel ablam ben eşime daha hediye almadım da eşim bana gömlek bebeğimizede zıbın almış dün verdi hediyelerimizi :)

Nazmiyee, mldfyz ve Seda bunu beğendi.
  3. türkan

türkan Süper Üye+

Ne gelsin ne gelsiiin :) gerçekçi mi olayım hayalci mi :D

FATMA SİNAN, Nazmiyee ve hilalozer bunu beğendi.
  4. Nerec

Nerec Uzman Üye+

İl dışına çıkıp bütün gün gezmek isterdim ,gitmek istediğim bikac yer var oraya götürmesini isterim:) çünkü artik hediye alip vermek sürekli olan bisi , o güne özel değil bizim için. O yuzden farkli biyer farkli anılar isterim :asik

Nazmiyee bunu beğendi.
  5. Seda

Ikisini de yaz sen :D

türkan bunu beğendi.
  6. hilalozer

hilalozer . YASAKLI

Ayyy benim beklediğim bişey yoktu ama bugün facebook'unu karıştırırken :p sevgili kombinleri yapan bir siteyi beğenmiş ve birkaç defa aratmış. Acaba mı diye düşündümm. İnşallah alır :p :D

7. türkan

türkan Süper Üye+

2 karat beş taş :)
    bir de bu saat :)
    hayaller :D

images.jpg yeni-replika-marka-saatvesaat-modelleri-modavesaat_com (70).JPG
    gerçekler çanta, normal fiyatlı bir saat olabilir zaten sana çanta alalım diyordu sürekli :)

8. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Abanta gidip butun gun gezecektik buyuk ihtimalle hayal olacak:( hediyelerimizi gecen hafta almistik ben esime bot oda bana pantolon ve kazak kombin yapmistik:p supriz hediye olmasada begendigimiz seyler oldu:D

Seda ve bersel bunu beğendi.
  9. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

aslında Fatih'in sürprizi beni çok şaşırttı beklemiyordum :p Bekliyordum da doğum günüm de yapar gibi geliyordu. Çıtayı yükseltti :p
    Hediye olarak saymıyorum bunu :D Tommy'de bir bot beğenmiştim bulamıyorum bulup onu bana alsa ne kadar da mutlu olurum :p

FATMA SİNAN, mldfyz ve Seda bunu beğendi.
  10. carpe_diem

carpe_diem Uzman Üye+

Ahaha çok fenasiniz :D sürpriz olmayacak anlaşılan :)

hilalozer bunu beğendi.
  11. carpe_diem

carpe_diem Uzman Üye+

Ben hediye olarak yanımda olmasını isterdim. Mesela yarın yildonumumuz ve yanımda değil :( ne maddiyat ne de başka birşey de gözüm var sadece yanımda olsa bütün gün sohbet etsek o yeterdi bana

Meric22, mldfyz, sedaozer ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  12. Yarenntsknn

Yarenntsknn İnci Üye+

Meselaaa bende pierre cardinde arayıp bulamadığım kırmızı çantayı ve çok zarif bi kolye almasını isterim :D 14 şubatta arkadaşlarımızla Ağvada olma kararınıda birlikte aldık onu sürpriz saymıyorum :)

mldfyz, Seda ve bersel bunu beğendi.
  13. Hatice

Hatice İnci Üye+

Hayallerim @türkan ile aynı :D . Gerçekte ise geçenlerde aradı saati nasıl istersin kayış kordon mu yoksa metal mi diye sordu büyük ihtimal saat alıyor.:)

Yarenntsknn, Seda ve bersel bunu beğendi.
  14. hilalozer

hilalozer . YASAKLI

türkan bunu beğendi.
  15. hilalozer

hilalozer . YASAKLI

Bilmiyorum ki alıp almıcağınııı.. Sadece gördüm :D Alırsa süpriz olur ama yaa :p

Yarenntsknn, carpe_diem ve aksoyirem bunu beğendi.
  16. hilalozer

hilalozer . YASAKLI

Al tabi kuzum. Bende karıştırırken siteye baktım ve mayo ile şort uyumu yapmışlar balayı için bende onu mu alsam dedim :D

seyymanur ve çiçek böcek bunu beğendi.
  17. çiçek böcek

çiçek böcek . YASAKLI

ayy hangi sitede var o kuzum bende hediye olarak değil ama balayında olsun diye böyle birşey istiyordum pek uyduramadım

hilalozer bunu beğendi.
  18. Aylin

Aylin Süper Üye+

Ebru gündeş e rezervasyon yaptırmış daha da naapsın adamceyizz? Yetmedi o hafta gidemicez diye uludağ süprizi yaptı banaa :) yarın için plan yapma dediği buymuş. Dün akşam eve geldi hazırlan Uludağ a gidiyoruz dedi ayy seviyorum yeaa :asik

tugbaduru, mldfyz, sedaozer ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  19. Seda

Ne sürprizi? Ben mi unuttum anlattın da merak ettim :D
    İnşallah alır bak parfüm her daim süper bir hediye :D
    Çantayı senin zevkine göre seçebilirse bence o da güzel hediye olur :D Dua et gidip bebek çantası almasın sana hediye diye :p :cokkomik
    Güle güle kullan kuzum :*
    Ne karıştırıyorsun insanın facebookunu :p Olsun tabii sürpriz sürprizdir çaktırma ;)
    Vay arkadaş nerede konuşuluyor bu kızlarla? :) İsimli kolye olabilir hatta bir de ? yapıp gelecekteki bebişin yeri de boşluk bırakılabilir mesela ;)

20. Seda

Senin kota dolmuş arka arkaya sürprizler miiis :D Git gel seninle özel konuşiciiiiz bol foto çek oralarda :asik

Aylin ve mldfyz bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş