1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

14 Şubat Sevgililer Günü

'Özel Günler' forumunda Pelin Murat tarafından 5 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Pelin Murat

Pelin Murat Üye+

Ee Malum 14 Şubat geliyor bizim hem nikah,hemde sevgililer gunu kutlamamız olacak Nasıl birşeyler yapabilirim özel olsun istiyorum yemeğe çıkıcaz bende pasta yaptırıp önceden oraya yollycm birde rezerve edicem masayı süsleticem falan Sizce ? ask-pastasi.JPG

marmara ve Nazmiyee bunu beğendi.
  2. Hatice

Hatice İnci Üye+

bu pastayı nereye yaptıracaksın acaba? Bence gayet güzel fikir bende senin gibi düşünüyorum açıkcası ama evde ;)

Pelin Murat bunu beğendi.
  3. Yengecburcu

Yengecburcu Aktif Üye+

merhaba :) bence fotoğraf makıneni servis yapan personele önceden ver ki pastan ve sürprizlerin geldiğinde bol bol fotoğrafın olsun..bir de onu arkası dönük bir şekilde oturt canım...sürprizi sezmemesi açısından :) nacizane önerilerim bunlar...Allah mesut etsin :)

Son düzenleme: 5 Şubat 2015
  4. Pelin Murat

Pelin Murat Üye+

Teşekkürler Canım :)

Yengecburcu bunu beğendi.
  5. Pelin Murat

Pelin Murat Üye+

Bizim evimiz henüz hazır değill o yüzden her zaman gittiğimiz yere gitmeyi düşünüyorz yine şar pastanesine yaptırıcam :)

6. naciye

naciye Yeni Üye

çok güzelmiş pasta :D bencede güzel fikir ama ewdede sen çok daha güzelini hazırlıya bilirsin sanki hanı dahamı rahat olursunuz acaba :D

7. Pelin Murat

Pelin Murat Üye+

Evimiz henüz hazır değill :)

8. naciye

naciye Yeni Üye

anladım cnm ozamn senin fikri uygula :D

9. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

Erkeklerin klasik cümlesiyle başlıyorum " Bize her gün 14 Şubat" :p
    1 ay kala düşünceler başlamıştır diye tahmin ediyorum :) Neler yapmayı düşünüyorsunuz,hediye olarak aklınızda ne var paylaşalım benim gibi henüz hiç bir şey bulamayanlara fikir olsun :)

@Seda @Sebnem @Ebru @gulakinn @hilalozer @mldfyz @aksoyirem @SMHCNR @sumeyyesinan ve diğer fıstıklar :)
    Bunlar da hediye düşünenlere fikir olsun ;)
    -Columbia Ceket-polar tarzı tam mevsimlik
    Screen Shot 2016-01-26 at 11.34.31.png
    -Star Wars sevengillerdenseniz monopoly çıkmış güzel bir koleksiyon olabilir ;)
    Screen Shot 2016-01-26 at 11.35.58.png
    -Tavla seven erkekler için en ideal hediye :)
    13e9a9d0-c30c-417a-841a-b185b329df95.jpg d2fd9cae-e353-4232-9fdf-27f3a6d5246f.jpg
    -Romantik bir hediye: pikap
    86e1f1d3-09b7-4b53-8984-5433a0061d47.jpg

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Ocak 2016
    Zekiye Ağca, türkan, Okask ve 15 kişi daha bunu beğendi.
  10. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

evet gün olarakta çok tatlı bir güne denk geliyor :D
    Evde romantik bir yemek hazırlamayı geçirdim aklımdan sonra pazara denk geldiğini öğrenip aklımda ki tek fikrin üstüne çizik attım :D

tugbaduru ve atlgnesra bunu beğendi.
  11. gulakinn

gulakinn . YASAKLI

Hiçbir şey yapmayacağım sanırım ben :) aslında ilk evli sevgililer günümüz ama bir düşüncem yok henüz :(

immortal_, tugbaduru ve Ezgi bunu beğendi.
  12. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

ufak bir şey yaparsın :) Her özel günü bu sene ilk diye atlamama kararı aldım ben ama gel gör ki senden farkım yok :(
    Hediye ne alacağım bilmiyorum en son yılbaşında yeni bir fikir kotamı doldurdum :p

tugbaduru ve gulakinn bunu beğendi.
  13. aksoyirem

aksoyirem . YASAKLI

Mayısta düğünümüz var malum, o yüzden aklımda şuan da hani yakası işlemeli gömlekler var ya onlardan alırım kollarında baş harflerimizin işli olduğu sonra şık bir kol düğmesi ve kravat :) ne not yazarım bilemiyorum şimdilik ama bnm fikrim böyle

14. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Dogrusu sevgililer gunu benim icin dogum gunu yada senemiz gibi anlamli gelmiyor:p ama mademki kutlamaya bir sebep olmus hemde pazar gunune denk geliyor dusuncem iki cinema bileti alip o gun sevgililigimize geri donmek:D cikmisken gezeriz de tabi degerlendirmek lazim:p:D

tugbaduru, Özlem, elaceyda ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  15. hilalozer

hilalozer . YASAKLI

Bende sevgililer gününü kutlamayı gereksiz bulanlardanım. Ama o günü birlikte geçirmeden olmaz :p Madem pazara geliyor.. Geçenlerde @gulakinn nın yaptığı 'iş yerine kargo ile bilet gönderme' fikrini kullanabilirim :p Cuma günü elinde olur güzel bir not yazarım o gün romantik bir film izlerizz.. :) Bir sürü filmde girdi vizyona zaten :D

güllsümm, tugbaduru, Özlem ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  16. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

bizim de ilişkimiz başladığından beri ilk kez yan yana kutlayabileceğimiz bir sevgililer günü bu seneki.

ilk sevgililer günümüzde askerdeydi. 2. sevgilier günümüzde farklı şehirlerdeydik mecburen. bu sene inşallah aynı şehirde olacağız :)

sabah kahvaltı ile başlarız, ardından bi sinema şöyle en romantiğinden, sonra deniz kenarında biraz yürüyüş ve sıcak bi kahve molası, ardından akşam yemeği şeklinde bi plan yaparız.

ama hediye ne olabilir fikrim yok henüz :)

17. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Bizim sevgililer günümüz bu sene çok anlamlı bir hal aldı :) Aşkım gelecek Bingöl'den ve sana o gün bir sürprizim var dedi :D çok baskı yaptım ama bir türlü söylemedi ve aklıma da gelmiyor ne sürprizi olduğu :oops::oops: Bende ona güzel bir yemek hazırlıycam evi mumlarla süslüycem küçük bir pasta alıcam :)

güllsümm ve tugbaduru bunu beğendi.
  18. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

daha önce etmediyse, evlenme teklif edecek olabilir :)

tugbaduru, carpe_diem ve sedaozer bunu beğendi.
  19. Nerec

Nerec Uzman Üye+

Daha yeni doğum günüydü bisiler hazirladim ve artik alacağım hicbisi kalmadi 6 yildir beraberiz her sene kutlariz ama bu sene sıkıştım sanki:eek: ne alip yapacağıma dair hicbi fikrim yok:confused:değişik fikirlerr yazan olursa kopya çekebilirim :kocamangul

20. Esrahımm

Esrahımm İnci Üye+

kendin bişeyler yapmaya çalış canım manevi olarak kendin el emeğinle yapıcağın atkı şapka tarzı olabilir daha değişik güzel mesajların olduğu notlar olabilir ;)

tugbaduru bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş