1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

12 Kişilik Yemek Takımı

'Çeyiz' forumunda Seda tarafından 10 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. gzde20

gzde20 Aktif Üye+

kuzenim kullanıyo memnun makineyede koyuyo bende pierre cardin alcam:)

ilknrkpc bunu beğendi.
  2. ilknrkpc

ilknrkpc Yeni Üye

Sevindim valla :) görseli çok hoş memnuniyet de varsa tadından yenmez

gzde20 bunu beğendi.
  3. yase96

yase96 Yeni Üye

ya peki yuvarlak mı almalı kare mi almalı tabakları bu konuda çok kararsızım ben.

4. yase96

yase96 Yeni Üye

mermer desen fazla mı modern kalır misafir yemek takımı için? yorumlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar:

mldfyz bunu beğendi.
  5. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Ben cok sevdim mermer desenleri simdi alacak olsam boyle alirim sahsen cok modern şık duruyor yuvarlak kare secimi ise senin zevkine kalmis hangisini daha cok begeniyorsan:)

yase96 bunu beğendi.
  6. yase96

yase96 Yeni Üye

teşekkür ederim :) ben çok misafir odaklı düşünüyorum gelip de beğenmemezlik olursa çok kötü hissederim ondan telaşım :(

mldfyz bunu beğendi.
  7. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Herkese herseyi begendiremeyizki onemli olan bizim begenmemiz zevkle kullanmamiz o yuzden hosuna gideni al gitsin bosver:p

8. melodika

melodika Uzman Üye+

O eşyalar senin olacak misafir dediğin insanlar bir değil iki değil kime göre neye göre güzel alacaksın ki o zaman ? İnsanlar kusur bulmak isterse illa ki bir şeyden bulur zaten o insanları gözlemleyip hayatından uzak tutmak en güzeli kare mı yuvarlak mı dersen ben aklım kalmasin diye günlük takımımı kare misafirliği yuvarlak aldım ikisini de severek kullanıyorum tamamen zevk meselesi yani :) mermer tabaklar bence de çok şık

Bu Sayfayı Paylaş