1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

1 Yaş Doğum Günü

'Özel Günler' forumunda MasallPrenses tarafından 21 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

1. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Sevgili annişler Masal kuşumun ilk yaşını kutlamak istiyorum daha 2 ay var ama kararsız biri olarak anca hazırlanırım :D
    Çok kalabalık düşünmüyorum yakin akraba ve dostlar olacak ikramliklari eşimin kuzeni organizasyon isi yapiyor onla hazirlicaz fakat konsept konusunda karar veremedim adı gibi Masal kahramanı mı yoksa cizgi film mi yoksa oyle cicili bicili mi olsun bir kaç konsept beğendim sizinde fikirlerinizi bekliyorum :asik 6.JPG 5.JPG Pamuk Prenses konsepti
    2.JPG
    Kırmızı başlıklı kız konsepti
    1.JPG 3.JPG 4.JPG f7de5fa6e3f77c7879642d1978dbabfc--princess-birthday-princess-party.jpg images.jpeg
    Hepsi o kadar guzel ki gel de karar ver :alkisBirebir aynısını yapamayız da aksesuar bulmak zor olabilir benzer bisey yapabiliriz diye düşünüyorum

sedaozer, mrvchn, EceG ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. bsyl

bsyl Uzman Üye+

92674_82f86925179a28bea682f3583f4d0a00 (1).jpg

Ben bu konsepti çok beğendim canım ismi gibi masal prensesi olsun bence :D kırmızı başlıklı kız konsepti 3 4 yaşında daha uygun olur sanki :D

MasallPrenses bunu beğendi.
  3. bsyl

bsyl Uzman Üye+

92677_d19acc96ad815d447970fb27b675c2e7.jpg
    Bu renk tonları da çok güzel oluş :asik:asik

4. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Sondaki 3 konsept çok hoş :)

5. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

masal kuşu olduğu için ben oyumu masal kahramanlarından yana kullanıyorum :):) sindirella veya kırmızı başlıklı kız konseptlerine bir bak kuzum :):)

6. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

7. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

ayy bunlarda guzelmis :asik

8. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

benimde ilk favorim buydu pembis pembis kiz isi o.zaman kirmizi baslikli kizi eleyelim

bsyl bunu beğendi.
  9. EceG

EceG Uzman Üye+

Ben bir karakterden ziyade düz ve bir kaç renk karışımını barındıran şeyleri seviyorum canım. Çiçekli hoş bir konsept olabilir yolladığın son fotolardaki gibi. Zaten büyütünce senden hep kahramanlı doğum günleri isteyecek :)

10. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

@EceG ye katılıyorum bu konuda. Ben hiç konsept düşünmedim alya nın 1 yaş için. Sadece renkleri uysun istedim süslerin okadar . Yani sıradan bişi oldu öyle süslü püslü çok fazla olmadı bana göre tabi. İlk doğum günü konsept değilde hani yaz olucak çiçekli renkli bişiler olması daha mantıklı. Zaten büyüdüğünde kendi isteyecek çocuklarımız şunu istiyorum hadi elbise alalım dicekler. Elbisesi pastası falan ozaman daha güzel olur. Bizim ağustosta 2 yaş var yine aynı tarz yaparım büyük ihtimalle fikir değiştirmezsem :)benim oyum karekter değildde çiçekler falan renkli bişiler olmasından yana :)

11. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Bence masalı anlatan bir konsept olsun bolca bu bir yıla ait fotoğraflar minik eşyaları anıları size özel :arabeni diğerleri sıradan ama masal özel.

12. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Konumuzu güncelleyelim :) masalin dogum gunu pazar gelmesi iyi oldu gelmek isteyenler rahat geldi eş dost akraba toplandik sicak bir ortam oldu konseptimiz gökkuşağıydi masal cok kucuk bisey anlamadi zaten biraz daha buyumesini beklicez kostumlu parti yapmayi :D
    IMG-20180814-WA0013.jpg kendim hazirladim davetiyemizi
    IMG_20180818_124010.jpg gelenlere ufakta olsa hatira kalsin diye hediyelik acacak magnet siparis verdim
    IMG_20180819_174641.jpg misafir odasina hazirladik genis rahat olsun diye self servis
    IMG_20180819_174118.jpg IMG_20180819_174336.jpg ikramliklarimiz ve pastamiz IMG_20180819_174251.jpg IMG_20180905_173655_461.jpg Eğlenceli bir dogum gunu oldu Rabbim daha nice yaşlarini göstersin bebişlerimizin

bircanburak, EceG, muncuk ve 11 kişi daha bunu beğendi.
  13. cannsss

cannsss İnci Üye+

çok güzel olmuşş.. Ellerine sağlık.. Masalcık da nice güzellikler görsün güzel yaşları olsun inşallah

14. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Forum bebisi yasina bile girdi masallah:pannesinin anlamli hediyeside cok guzel olmus insallah buyuyunce gider gorur o agaclari elbiselerinizde harika:pnice saglikli mutlu sansli yaslari olsun minik kuzunun insallah<3

15. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Çok teşekkür ederiz teyzesi

cannsss bunu beğendi.
  16. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Forum bebişleri günden güne artıyor daha kutlayacak çok doğum günü var canım Rabbim nasip etsin o günleri hediye alsam daha küçük oyuncaklardan da çbk sıkılıyor en iyisi dedim fidan dikilsin onunla birlikte büyüsün

mldfyz bunu beğendi.
  17. cerensever

cerensever Uzman Üye+

çok güzel olmuş maşallah masala en güzeli de hediyesi olmuş

18. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Nice mutlu yillari olsun masalkusun:asik Ayni telas bizi de sardi 1 ay sonra bizim de dogum gunumux var ben tema olarak unicorn yapacam buyuk ihtimal :) ama hala kararsizim:/

19. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

tesekkur ederız teyzesi

cerensever bunu beğendi.
  20. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

insan kararsız kalıyor ilk dogum gunu özenmek istiyor benimde birden çıktı gökkuşağı fikri unicorn çok tatlış bence olur

Bu Sayfayı Paylaş