1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

1.3.18 Menülerimiz :)

'Bugün Ne Pişirsem?' forumunda cikolatalikek tarafından 1 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır diye boşuna dememişler hava Ankarada hala buzz ama olsun sonuçta kışı bitirdik bahar geldi artık :) baharın ilk gününde mutfaklarda neler pişiyor?
    Bizde mercimek çorbası, izmir köfte, pirinç pilavı ve salata var. Herkese afiyet olsun şimdiden :)

melodika, Ruci, mldfyz ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Afiyet olsun :)biz kayinvalidemlerdeyiz ıspanaklı gözleme ve ayran var menüde üstüne de trilece var ilk kez denedik yapmayı bakalım nasıl oldu :)

cikolatalikek ve mrvchn bunu beğendi.
  3. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Mart geldi ilk defa sabah kar yagdi, gorebilecegimiz ilk ve son kardi sanirim :)
    Afiyet olsun simdiden canim. Ben de eve yeni geldim taze fasulye ve makarna yapicam yanina da yogurt.

cikolatalikek bunu beğendi.
  4. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Afiyet olsun canim menu mis:p bizde dun aksam yaptigim brokoli corbasi ve kiymali kepekli makarna var yaninada yogurt yeter tatlimizda hurma:D

5. mmlke

mmlke Uzman Üye+

afiyet olsun canım çok severim izmir köfteyi. biz de balık+salata vardı yedik bitti bilee :D

6. melodika

melodika Uzman Üye+

Afiyet olsun :) bugün benim bitanecik anneciimin doğum günü onun için et sote nohutlu pirinç pilavı yaptık yoğurtla yedik :) bide pastamizi kesicez :)

7. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Ispanaklı gözleme mii bayılırım :aptal afiyet olsun:)

Maşuk bunu beğendi.
  8. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Tüm kış yağmadı yağmadı tam bahar geldi derken yağdı he :) teşekkür ederim canım size de afiyet olsun:)

mrvchn bunu beğendi.
  9. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Hamile olmak sağlıklı beslenmeyi gerektiriyor ama sağlıklı olup lezzetli olab yemekler de var senin menündekiler gibi afiyet olsun güzel anne yarasın Naz'a:):*

mldfyz bunu beğendi.
  10. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Ben de balığa bayılırımm keşke eşim de bayılsa ama maalesef onun için balık olmasa da olur o yüzden 10 aylık evliliğimiz boyunca sadece bir defa balık yapabildim :D teşekkür ederiz canım size de afiyet olsun

mmlke bunu beğendi.
  11. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Et varsa ben de varım:begendim tam bi etçilim valla:D annenin doğum günü kutlu olsun canım mutlu yıllar:)

melodika bunu beğendi.
  12. melodika

melodika Uzman Üye+

Sağol canım çok teşekkür ederiz :asik
    Sorma bende öyleyim et tavuk dedin mi tamam benim için:agzimsulandi pirinç pilavı da ne kadar yararsız olsa da vazgeçemiyorum :D

13. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Benim için pirinç pilavı olmasa da olur hatta mideme oturuyor gibi hissediyorum ama yemekleri tamamlıyor işte :D

melodika bunu beğendi.
  14. melodika

melodika Uzman Üye+

Yok ya benim için ayrı bir yeri var :D annem bazen bulgur pilavı yapar kalkıp kendime pirinç pilavı yaparım hiç üşenmem :D

15. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

:*caniim tesekkur ederiz size de afiyet olsun

Bu Sayfayı Paylaş